Startują zapisy do inauguracyjnego Pucharu Polski 2015 w downhillu

LN_Downhill_Contest_2014_DDS0371

Rozpoczęcie sezonu downhillowego zbliża się wielkimi krokami. Niespełna półtora miesiąca pozostało do rozpoczęcia zawodów i niezwykłej rywalizacji w zjeździe na rowerach. Wkrótce ruszają prace z przygotowaniem trasy do pierwszej odsłony Diverse Downhill Contest 2015 i jednocześnie pierwszej edycji Pucharu Polski. Tym razem rozpoczęcie sezonu zawodów pucharowych odbędzie się w Międzybrodziu Żywieckim na górze Żar cieszącej się ciekawą, szybką i długą trasą.

dhcontest_zar_55

Już 25-26 kwietnia br. zawody Diverse Downhill Contest zweryfikują formę i jakość przygotowania sportowego riderów w naszym kraju. Jak na pierwszą edycję Diverse Downhill Contest przystało spodziewamy się także wielu obcokrajowców licznie odwiedzających nas rok rocznie, traktujących uczestnictwo w Diverse Downhill Contest jako rozpoczęcie sezonu w Europie Środkowo-Wschodniej.  Startujemy z zapisami do inaugurującej edycji zawodów – Pucharu Polski. Zapisy potrwają do 23 kwietnia br. do godziny 24:00. Link do zapisów: http://race-timing.pl/organizacja_zawodow/zawody/zapis/249/zapisy.html

dhcontest_zar_05

 

Przypominamy, że w Diverse Downhill Contest startować mogą zawodnicy obojga płci – licencjonowani, jak i amatorzy w kategoriach tzw. Hobby. Więcej o kategoriach startowych oraz warunkach uczestnictwa na oficjalnej stronie zawodów http://www.downhillcup.eu/. Organizatorzy wydarzenia podobnie jak w ubiegłym roku przygotowują kilka niespodzianek oraz dodatkowych atrakcji dla zawodników i kibiców. Z pewnością nie zabraknie konkursu Diverse Foto Contest i Monster Best Whip. Dobra zabawa i niezapomniane sportowe emocje gwarantowane – Serdecznie zapraszamy!

Plakat

 

Oficjalna strona: http://www.downhillcup.eu/.