Otwórz sezon wakacji razem z nami i przyjedź na zawody Downhill City Tour do Kłodzka! Już 28 czerwca na terenie Twierdzy Kłodzko odbędą się pierwsze zawody z serii. Przewidzieliśmy dla Was ogromną liczbę atrakcji oraz pełną skoczni, schodów i band trasę, która dostarczy Wam mnóstwo radości z jazdy.

Ruszyła też elektroniczna rejestracja na zawody. Możecie ją znaleźć pod tym linkiem:
timekeeper.pl. Aby pokazać Wam, że zawody Downhill City Tour są organizowane po to, by szerzyć zajawę i rozpowszechniać downhill, koszt zapisu dla każdej kategorii wynosi symboliczne 1zł(w biurze zawodów), a dla pierwszych 10 zapisanych osób przewidujemy nagrodę w postaci okularów Gogle o wartości 180zł.

Link do wydarzenia: facebook.com

Downhill City Tour Kłodzko – zaproszenie + oświadczenie

Oświadczenie

W związku z oskarżeniami pod Naszym adresem ze strony organizatorów Townhill.pl chcielibyśmy, aby każdy z Was poznał prawdę na ten temat i nie sugerował się negatywnie nacechowaną informacją o Downhill City Tour Kłodzko.

Na początku roku prowadziliśmy rozmowy z miastem odnośnie koncepcji połączenia ekstremalnych zawodów rowerowych ze strefami przeznaczonymi dla mieszkańców oraz turystów. Pośrednikiem między nami a miastem była odpowiednia do tego zadania osoba – szef działu promocji miasta – Pan Wojciech Zimoch, który już na pierwszym spotkaniu wyraził swoją pełną aprobatę. Wszyscy pracownicy urzędu byli świadomi, że nie są to te same zawody, które zostały zorganizowane w 2014 roku przez inne stowarzyszenie.

Pomimo tego, iż jest to pierwszy organizowany przez nas event, udało Nam się przekonać do siebie duże media ogólnopolskie, które dają nam możliwość ukazania downhillu w dobrym świetle osobom nie świadomym jego istnienia! Niestety, wybrana grupa tropicieli fermentu, czując się zagrożona (bezpodstawnie), zaplanowała akcję, mającą na celu zrujnowanie ciężkiej pracy wykonywanej przez naszą ekipę przez ostatni rok. Tylko po co, jeżeli podobno zależy im na rozwoju dyscypliny?

Dla osób potrzebujących większej ilości wyjaśnień zachęcam do kontaktu telefonicznego – 796 624 065.