Nadszedł czas, by zaznaczyć w kalendarzu 17 i 18 lutego. Właśnie wtedy w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędą się najbardziej widowiskowe zawody sezonu zimowego. Na wielkiej skoczni, która stanie w sercu narciarskiej stolicy Polski rywalizować będą narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy! Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji jest marka smartfonów Honor powered by Huawei.

Czy jesteś gotowy na Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei?

Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei będzie bez wątpienia prawdziwym, zimowym świętem sportów akcji. Na dwa dni freeskierzy, snowboardziści i dirtjumperzy opanują centrum najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce. Organizowana po raz czternasty impreza (w latach 2004-2015 pod nazwą Polish Freeskiing Open) ma rangę mistrzostw Polski we freeskiingu PZN, jest częścią globalnego cyklu AFP World Tour i prawdziwym sportowym klasykiem na skalę europejską. Można się zatem spodziewać, że podobnie jak w poprzednich latach w akcji podziwiać będzie można krajową czołówkę i gości z kilkunastu państw.

Czy jesteś gotowy na Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei?

Dariusz Marnic, szef marketingu Huawei Polska i marki Honor:

Dla uczestników imprezy sport jest czymś więcej niż pasją. To styl życia, który pozwala na rozwijanie ich niebywałej kreatywności i samorealizacji. Marka Honor jest dedykowana właśnie takim zajawkowiczom. W myśl hasła #For The Brave chcemy ich wesprzeć i dostarczyć im maksymalną dawkę adrenaliny na stoku. Mamy też nadzieję, że Honor Winter Sports Festival powered by Huawei będzie imprezą, która zainspiruje wszystkich do dalszego rozwoju i osiągania odważnych celów.

Za projekt i przygotowanie potężnej konstrukcji ze śniegu, która stanie w sercu Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska odpowiedzialny jest m.in. Szczepan Karpiel–Bułecka, wielokrotny mistrz Polski we freeskiingu i ambasador marki Honor. Rozmiary skoczni pozwolą zawodnikom startującym w konkurencji Big Air na zaprezentowanie największych i najbardziej widowiskowych ewolucji. Poprzednia edycja pokazała, że szczególne emocje budzi rywalizacja rowerzystów, którym nietypowa dla tego sportu aura, nie przeszkadza w wykonywaniu zakręconych tricków.

Czy jesteś gotowy na Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei?

Andrzej Lesiewski, organizator wydarzenia:

Poza skoczniami przygotowany zostanie także railpark, w którym narciarze i snowboardziści będą mogli wykazać się kreatywnością i stylem jazdy. Na najlepszych zawodników i zawodniczki w każdej z konkurencji czekają nagrody pieniężne i rzeczowe o łącznej puli ponad 40.000 złotych. Publiczność poza spektakularnymi pokazami może liczyć także na dodatkowe atrakcje i konkursy na stoiskach partnerów wydarzenia. Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei to dwa dni nieprzerwanej akcji na stoku i masa pozytywnych emocji zarówno dla startujących, jak i tych, którzy przyjadą do Białki Tatrzańskiej, by im kibicować.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronach: wsfest.pl, facebook.com/ski2die, instagram.com/wintersportsfestival. Nie zapomnij również o hashtagach: #wsfest #wintersportsfestival #forthebrave

Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei

17-18 lutego 2017
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
Konkurencje: Big Air (freeski – mistrzostwa Polski, snowboard, bike), Rails (freeski, snowboard)
Sponsor główny: Honor
Gospodarz: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
Sponsorzy: Honor, Huawei, Thule, Head, The North Face, Armada Skis
Partnerzy: Supersnow, PZN, PSF, AFP
Organizator: Snow PR

Czy jesteś gotowy na Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei?

O marce Honor:

Honor to wiodąca marka smartfonów produkowanych przez Huawei Technologies’ Consumer Business Group. Zgodnie ze swoim hasłem „honor for the brave”, marka została stworzona, aby sprostać potrzebom epoki cyfrowej za pośrednictwem mobilnie zoptymalizowanych produktów, które oferują użytkownikom lepsze doświadczenia, inspirują do działania, wspierają kreatywność i realizację marzeń młodych osób.

Więcej na: hihonor.com i facebook.com/honorpl