Za niecałe dwa tygodnie 23 i 24 kwietnia w Międzybrodziu Żywieckim najlepsi zawodnicy w zjazdach na rowerach powalczą na górze Żar w pierwszych w tym sezonie zawodach Pucharu Polski. Jednak Diverse Downhill Contest to nie tylko zmagania zawodników. Organizatorzy przygotowali także specjalny konkurs dla miłośników fotografii.

Diverse Downhill Foto Contest: ustrzel zdjęcie i wygraj! + video zapowiedź

Podobnie jak w zeszłym roku, podczas Diverse Downhill Foto Contest nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych kadrów uchwyconych w Międzybrodziu Żywieckim. Konkurs rozegrany zostanie w dwóch turach: eliminacje odbędą się na oficjalnym profilu DDHC na Facebooku (facebook.com/downhillcontest), a etap finałowy na łamach portalu Interia.pl.

Diverse Downhill Foto Contest: ustrzel zdjęcie i wygraj! + video zapowiedź
1 miejsce w 2015 roku – Natalia Bajor

Wszyscy, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie będą mieć pięć dni (licząc od dnia zakończenia zawodów) na nadesłanie maksymalnie trzech zdjęć. Na fan page’u Diverse Downhill Contest opublikowanych zostanie 30 najlepszych kadrów wybranych przez komisję konkursową.

W wyniku głosowania przez „polubienia” wybranych zostanie 12 prac, które następnie powalczą w finale na Interia.pl. Laureata lub laureatkę konkursu poznamy 11 maja. Dodatkowo organizator przyzna jedno wyróżnienie. Nagrodami są bony do zrealizowania w sklepach Diverse na terenie całego kraju. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: downhillcup.eu/konkurs

Diverse Downhill Foto Contest: ustrzel zdjęcie i wygraj! + video zapowiedź
2 miejsce w 2015 roku – Dajana Rutkowska

Jeśli więc pasjonuje cię fotografia sportowa oraz lifestyle’owa nie zastanawiaj się dłużej! Weź aparat na Żar, ustrzel najlepsze foto i zmierz się w Diverse Downhill Foto Contest!

Z kolei wszystkim tym, którzy chcieliby się znaleźć w konkursowym kadrze podczas swojego startu, przypominamy, że zapisy online do pierwszej w tym roku edycji zawodów Pucharu Polski, która odbędzie się 23 i 24 kwietnia na górze Żar, trwają do 20 kwietnia. Link do zgłoszenia: downhillcup.eu/zgloszenie

Diverse Downhill Foto Contest: ustrzel zdjęcie i wygraj! + video zapowiedź
3 miejsce w 2015 roku – Jacek Kaczmarczyk

Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na stronie zawodów. (downhillcup.eu/regulamin)

Oficjalna zapowiedź video DDHC:

Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na weekend pełen ekstremalnych, sportowych wrażeń. Nie może was zabraknąć w Międzybrodziu Żywieckim 23-24 kwietnia!

Oficjalna strona: downhillcup.eu
Oficjalny profil na Facebook`u: facebook.com/downhillcontest
Organizator: SPORTAINMENT sportainment.pl