II edycja zawodów Townhill w Srebrnej Górze

Stowarzyszenie SERB Bystrzyca Kłodzka ma przyjemność zaprosić wszystkich na drugą edycję zawodów Townhill, które odbędą się w centrum Srebrnej Góry. Data imprezy to sobota 13-go sierpnia 2016.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie się znajdować w centrum Srebrnej Góry przy Ośrodku Kultury (dawny kościół), przy hopie na szachownicy i będzie czynne od godziny 11:00 do godz. 14:00. Dwie godziny przed wyścigiem udostępnimy Wam zamkniętą trasę i będziecie mogli spokojnie zapoznać się z jej charakterem. Zawody zaczynają się o godzinie 15:00 w dniu 13 sierpnia 2016 roku i odbędą się na jednej trasie. Zawody składać będą się z dwóch przejazdów, z których lepszy czas będzie brany do klasyfikacji.

Trasa:

  • 1470 metrów
  • start na wysokości 636 m.n.p.m., a meta na 472 m.n.p.m.

KATEGORIE

  • junior + kobiety
  • full + hardtail
  • masters
  • yeti (kategorię tą utrzymujemy mimo, że w czterech poprzednich edycjach nikt w niej nie startował)

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa dla juniorów i kobiet wynosi 30zł, a dla pozostałych 40zł przy rejestracji on-line. Dla osób rejestrujących się w biurze zawodów kwoty wynoszą odpowiednio 40 i 50zł. W opłacie zawarte są: ubezpieczenie zawodnika na czas zawodów, zabezpieczenie medyczne, transport zawodników z mety na start, woda, pomiar czasu oraz dobra zabawa, parking dla zawodników będzie zorganizowany na terenie dawnej szkoły (na początku miasteczka, obok mety wyścigu).

NAGRODY

Dla zawodników z miejsc I-III we wszystkich kategoriach przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Rejestracja i więcej konkretów na stronie zawodów: townhill.pl lub na facebooku: facebook.com/downtownhill