Ponad 10 tysięcy fanów, setki wykonanych tricków na motocyklach w ramach czwartej rundy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie oraz na rowerach w ramach zawodów Pucharu Świata FMB World Tour. Loty na motocyklach na odległość ponad 20 metrów oraz loty z rowerowego step down’a o wysokości niemal 10 metrów – to wszystko wydarzyło się 25 marca w TAURON Arenie Kraków podczas nowej odsłony Diverse NIGHT of the JUMPs. Przeżyjmy to raz jeszcze oglądając oficjalną relację video z tego wydarzenia.

Diverse NIGHT of the JUMPs: oficjalna relacja video
Diverse NIGHT of the JUMPs: oficjalna relacja video Diverse NIGHT of the JUMPs: oficjalna relacja video

Przypomnijmy tylko, że rywalizację FMX po zaciętej batalii wygrał Maikel Melero, który uparcie zmierza po swój czwarty tytuł Mistrza Świata. W rywalizacji rowerowej równych sobie nie miał Szymon Godziek. Tym samym nasz reprezentant zapisał się w historii jako pierwszy zwycięzca zawodów serii FMB World Tour rozegranych podczas Diverse NIGHT of the JUMPs.

Diverse NIGHT of the JUMPs: oficjalna relacja video
Diverse NIGHT of the JUMPs: oficjalna relacja video Diverse NIGHT of the JUMPs: oficjalna relacja video

Runda w Krakowie była w tym roku jedyną odsłoną tego wydarzenia w Polsce. Ci z was, którzy nie wybrali się do TAURON Areny Kraków, aby oglądać zawody na żywo, już teraz mogą śledzić stronę Sportainment na facebooku oraz sportainment.pl, aby być na bieżąco z informacjami na temat przyszłorocznej edycji Diverse NIGHT of the JUMPs.

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT. Więcej informacji na: dnotj.pl

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/377363375946961″>facebook.com
Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebooku: facebook.com/NIGHToftheJUMPs