Zima powoli odpuszcza, Pani Wiosna powoli puka do drzwi naszych lasów, tras i na wierzchołki gór. Tak się składa, że na nadchodzący sezon zaplanowaliśmy cztery rundki i tym razem mamy deal z pogodą – będzie doskonale! Już nie możemy się doczekać, aby z uśmiechem powitać was znów w naszym dilerskim świecie, gdzie na porządku dziennym występują latające rowery (i nie tylko rowery).

Kolejny sezon rowerowego ćpania - Local Series of Downhill

#dziabanko zaczynamy od pierwszej rundy na miejscówce, którą bardzo miło wspominamy – Bike Park Palenica w Ustroniu, ta lokalizacja w zeszłym sezonie okazała się złotym strzałem i postanowiliśmy kontynuować tę tradycję, również w tym roku rozpoczniemy właśnie w Ustroniu a konkretniej 8 kwietnia i tradycyjnie – bawimy się przez dwa dni! Pamiętajcie, aby rezerwować weekendy bo zapewniamy niezapomnianą zabawę w najlepszej atmosferze!

Kolejny sezon rowerowego ćpania - Local Series of Downhill

Kolejne dwie rundy, czyli 2. i 3. będą rozgrywać się w niewątpliwie naszej ulubionej miejscówce na Słowacji – Bike Park Gruniky! Będziemy się tam widzieć 24/25 czerwca i 19/20 sierpnia czyli w najlepszych, wakacyjnych porach, słońce, rowery, piękne dziołszki, piękne rowery, trasy z mega flow, genialne towarzystwo w rowerowej subkulturze, chcecie więcej?

Kolejny sezon rowerowego ćpania - Local Series of Downhill

W takim razie absolutnym MUST BE dla was jest finał, który tym razem rozegramy w Brennej na Starym Groniu na przełomie września i października, czyli trzydziestego i pierwszego. Co mamy wam do zaoferowania? Profi pomiar czasu, profi opiekę medyczną, zajedwabiste nagrody od naszych sponsorów i partnerów no i über melo na koniec sezonu z LSD!

Nasi mili, pamiętajcie że narkotyki są złe i mogą nawet zniszczyć życie – ale nie te rowerowe! Proponujemy wam łącznie 8 dni z serwowaniem najlepszego, rowerowego tematu!

Kolejny sezon rowerowego ćpania - Local Series of Downhill

Ci co odwiedzili nas w zeszłym sezonie mogą potwierdzić atmosferę panującą na naszych zawodach, tych nieprzekonanych… no cóż, musicie z nami być w podanych niżej terminach i przekonac sie sami!

Cześć! PA! Buźka! Do zobka! #będziewjeżdżane!

Rozkład jazdy Local Series of Downhill 2017:

  • 1 runda 8-9.04 – Bike Park Palenica, Ustroń
  • 2 runda 24-25.06 – Bike Park Gruniky, Sihelne (Słowacja)
  • 3 runda 19-20.08 – Bike Park Gruniky, Sihelne (Słowacja)
  • 4 runda 30.09-1.10 – Stary Groń, Brenna


Więcej informacji: facebook.com/localseriesofdownhill
Zdjęcia: Jacek Kaczmarczyk jacekslonik.pl