Townhill Srebrna Góra 2017

Już w tym miesiącu – 29 lipca (sobota) zapraszamy wszystkich miłośników mocnych wrażeń, szybkiej jazdy i dobrej zabawy do srebrnogórskiej twierdzy, gdzie odbędą się już trzecie zawody TOWNHILL SREBRNA GÓRA organizowane przez Stowarzyszenie SERB z Bystrzycy Kłodzkiej we współpracy z gminą Stoszowice oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach z siedzibą w Srebrnej Górze. Zapraszamy – ku chwale rowerów, aktywnego trybu życia i wspólnej zabawy!

Townhill Srebrna Góra 2017

BIURO ZAWODÓW:

Biuro zawodów będzie się znajdować w centrum Srebrnej Góry na placu przy przystanku autobusowym, niedaleko mety zawodów i będzie czynne od godziny 11:00 do godz. 14:00. Dwie godziny przed wyścigiem udostępnimy Wam zamkniętą trasę i będziecie mogli spokojnie zapoznać się z jej charakterem. Zawody zaczynają się o godzinie 15:00 29 lipca 2017 roku i odbędą się na jednej trasie. Zawody składać będą się z dwóch przejazdów, z których lepszy czas będzie brany do klasyfikacji.

Trasa:

  • 1000 metrów
  • start na wysokości 636 m.n.p.m., a meta na 472 m.n.p.m.
  • rodzaje nawierzchni: asfalt, kamień, ziemia, drewno

Kategorie:

  • junior + kobiety
  • full + hardtail
  • masters

OPŁATA STARTOWA:

Opłata startowa dla juniorów i kobiet wynosi 30 zł, a dla pozostałych 40 zł przy rejestracji on-line. Dla osób rejestrujących się w biurze zawodów kwoty wynoszą odpowiednio 40 i 50 zł. W opłacie zawarte są: ubezpieczenie zawodnika na czas zawodów, zabezpieczenie medyczne, transport zawodników z mety na start, woda, pomiar czasu oraz dobra zabawa, parking dla zawodników będzie zorganizowany na terenie dawnej szkoły (w dolnej części miasteczka).

NAGRODY:

Dla zawodników z miejsc I-III we wszystkich kategoriach przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Rejestracja i więcej konkretów na stronie zawodów townhill.pl lub na facebooku facebook.com/downtownhill.

Pozdrawiamy – organizatorzy!