JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Tegoroczny sezon Enduro World Series jeszcze nie zbliżył się nawet do rozpoczęcia, a organizatorzy serii podają już szczegóły przyszłorocznego kalendarza. Kolejne lokalizacje będą ujawniane w najbliższych dniach, a w całej serii przybędą cztery kompletnie nowe lokalizacje. Tym samym pierwszym wyścigiem przyszłego sezonu będzie doskonale znana lokalizacja w Nowej Zelandii, Rotorua.


Cecile Ravanel, Enduro World Series Rotorua 2017

Rotorua znajduje się na północnej wyspie i w ubiegłych latach udowodniła zawodnikom z całego świata, że ikoniczne trasy w lesie Whakarewarewa są jednymi z najlepszych na świecie i świetnie nadają się także na przygotowania w przerwie zimowej. Na miejscu znajduje się świetna lokalna społeczność rowerzystów, która ciągle się rozrasta i dzięki temu włodarze EWS postanowili wrócić tu po raz trzeci z kolei.

Chris Ball, Dyrektor Generalny Enduro World Series:

Zaczęliśmy prace nad kalendarzem 2019 dużo wcześniej niż zwykle, aby wspomóc lokalnych organizatorów, zawodników oraz fanów, by mogli dużo wcześniej zarezerwować sobie terminy i miejsca. Nie możemy powstrzymać naszego entuzjazmu związanego z faktem, że wracamy do Rotorua – tutejsze trasy są na światowym poziomie, a lokalna społeczność zawsze przyjmuje nas z typową nowozelandzką gościnnością.

Oficjalna strona: enduroworldseries.com