Połowa listopada to świetny moment na stworzenie kalendarza imprez rowerowych na nadchodzący 2021 rok. Po raz ósmy w jednym miejscu zbieramy najważniejsze zawody i imprezy rowerowe z kraju i świata, aby jeszcze bardziej ułatwić Wam śledzenie bieżących wydarzeń.

Kalendarz imprez rowerowych 2021

Najlepsze i największe światowe zawody w kategoriach downhill, enduro, freeride, slopestyle, four cross, dual slalom czy dirt jump. Wszystko zebrane w jednym miejscu, prosto i czytelnie. Znajdziesz tu również oficjalne relacje z poszczególnych imprez, które już się odbyły.

Loic Bruni, Puchar Świata DH Lousa 2020 / zdjęcie: Bartek Woliński

Na chwilę obecną bardzo ciężko przewidzieć co się będzie działo w przyszłym roku. Bieżąca sytuacja związana z pandemią koronawirusa sprawia, że poszczególne kraje wprowadzają najróżniejsze obostrzenia, które uderzają, a czasem kompletnie uniemożliwiają przeprowadzenie imprez czy zawodów.

Isabeau Courdurier, Enduro World Series Zermatt 2020

Tym samym w naszym kalendarzu obecnie znajduje się niewiele imprez (ale ciągle dodajemy nowe!), ale wśród potwierdzonych zawodów znalazły się najważniejsze serie na świecie, takie jak Puchar Świata DH czy Enduro World Series.

Kalendarz imprez rowerowych 2021

Oczywiście jeżeli macie informacje o imprezie, której nie ujęliśmy w kalendarzu, to z chęcią ją tam umieścimy. Wystarczy skontaktować się z redaktorem Tomaszem drogą mailową.