Polska jeszcze w tym roku pozna najszybszego z najszybszych w jeździe na torze pumptrack. Będzie bardzo emocjonująco! Rezerwujcie już wolne, bo lokalizacje, w których będzie odbywać się PUMP IT TOUR – Puchar i Mistrzostwa Polski Pumptrack, zaskakują swoimi licznymi walorami. Warto skorzystać i zwiedzić od razu urokliwe okolice.

#1 Rzyki – 02.08.2020

Pierwsze odbędą się zawody w małej miejscowości Rzyki, położonej w województwie Małopolskim. To właśnie tam znajduje się Resort Czarny Groń, na którego pumptrack’u będą ścigać się najszybsi Polacy.

#2 Kasina Wielka – 13.09.2020

Zostając w Małopolsce, zmienimy jedynie wysokość naszego położenia. Przenosimy się na drugą turę do malowniczej Kasiny, która urzeknie wszystkich przybyłych krajobrazem rozciągającym się po horyzont. Zabierzcie aparaty i telefony, bo będzie co uwiecznić. Bike Park Kasina oferuje wiele tras rowerowych, dzięki którym w aktywny sposób będziemy mogli napełnić się świeżym, górskim powietrzem.

#3 Wrocław – ??.10.2020

Tegoroczną ostatnią lokalizację, podziwiać można za prawdziwą architektoniczną historię ukazaną na wielu budynkach i kamienicach znajdujących się we Wrocławiu. Władze miasta odwołały organizację wydarzeń sportowych do końca sierpnia. Decyzje w kwestii dokładnego dnia wydarzenia, poznamy w ciągu najbliższych miesięcy.

Więcej informacji o samym wydarzeniu oraz zapisach znajdziecie na oficjalnej stronie lub facebook’u.

O Pucharze Polski Pumptrack

Puchar Polski oraz Mistrzostwa Polski Pumptrack powstają przy współpracy z Polskim Związkiem Kolarskim (PZKol). Charakteryzują się dużą dbałością o szczegóły i wysokim poziomem organizacyjnym. To zarazem pierwsza tego typu seria w kraju, która zapoczątkuje zupełnie nowe, sportowe możliwości rozwoju przed wszystkimi użytkownikami torów pumptrack.

Oficjalna strona: pumpit.pl
Media: facebook, instagram
Klasyfikacja generalna: 43ride.com/wyniki-zawodow