Freestyle’owa impreza Audi Nines MTB presented by Falken właśnie się rozpoczęła. W sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia i filmy, a my mamy dla Was prezentację tegorocznej trasy!

Zawody ponownie odbywają się w niemieckim kamieniołomie Ellweiler w rejonie Hunsrück-Nahe. W tym roku na imprezie zadebiutują panie, które tym samym staną się częścią rodziny Audi Nines MTB. Wśród nich zobaczymy takie zawodniczki jak Casey Brown, Caroline Buchanan, Robin Goomes, Joey Gough czy Veronique Sandler.

Patrick Schweika / zdjęcie: C.A. Greenwood

Wśród panów możemy liczyć na stałych bywalców oraz gwiazdy pierwszego formatu światowej sceny slopestyle i freeride, m.in. Dawid i Szymon Godziek, Sam Reynolds, Sam Pilgrim, Kaos Seagrave, Nicholi Rogatkin, Antoine Bizet czy Emil Johansson.

O imprezie Audi Nines MTB

Impreza Audi Nines nakierowana jest na celebrację sportu oraz zawodników, którzy piszą historię poprzez ich oddanie, talent i pasję. Każdego roku seria jest kontynuowana i dostosowywana do nowych możliwości oraz partnerów. Na przestrzeni lat seria Nine Knights zmieniała się, ale fundamenty oraz filozofia wciąż pozostały te same.

Oficjalna strona: audinines.com
Media: facebook, instagram, youtube