Gogle O’Neal Blur B2 ThreeSixZero to nowość na naszym rynku, a zarazem prawie najwyższy model gogli oferowany przez markę O’Neal. Do wyboru mamy również najdroższe gogle B3, oraz tańsze B1 i najniższy model B-Flex. Otrzymaliśmy trzy wersje kolorystyczne, z których spróbowaliśmy wybrać naszego faworyta i z pewnością postaramy się im przyjrzeć tak dobrze, jak tylko się da.

Model Blur B2 ThreeSixZero na pierwszy rzut oka wyróżnia się atrakcyjnym designem oraz niepowtarzalnymi kolorami. Do wyboru mamy aż pięć wersji kolorystycznych, które najłatwiej chyba opisać po prostu po kolorze ramki gogli: czarne, białe, żółte, niebieskie, zielone. Sama ramka jest schowana za szybą i patrząc z przodu widzimy tylko punkty mocowania, co daje dość ciekawy efekt designerski. Co ciekawe, istnieje możliwość kompletnego odpięcia paska od ramki, z czym spotkałem się chyba po raz pierwszy.

Kupując gogle O’Neal Blur B2 w zestawie otrzymamy nie tylko same gogle, ale także materiałowy pokrowiec, drugą szybkę (biała) oraz komplet zrywek. Bogate wyposażenie, czego chcieć więcej? Zobaczymy jak się sprawują w praktyce i damy Wam znać!

Tomasz Profic, 43RIDE:

Dotarły do mnie trzy wersje kolorystyczne i wciąż nie mogę się zdecydować, które podobają mi się najbardziej. Same gogle mają niepowtarzalny design, a dzięki bogatemu wyposażeniu standardowym nie mamy potrzeby dokupować od razu dodatkowych szybek, które zmieniać będziemy w zależności od warunków. Duży plus również za komplet zrywek, może w końcu nauczę się z nich korzystać ;) Wg producenta szybki są zabezpieczone specjalnymi powłokami zapobiegającymi parowaniu oraz zarysowaniom. Nie pozostaje mi nic innego jak sprawdzić czy to faktycznie zdaje egzamin.

Produkt do testów użyczyła firma: enduro-cross.pl. Gogle O’Neal Blur B2 możecie zakupić również w naszym sklepie shop.43ride.com.