MrBaggy_InAction04

Lekkie szorty przed kolano o zwiększonej elastyczności w kolorze jaskrawej pomarańczy oraz czarnym. Szorty przeznaczone dla najbardziej wymagającej grupy Riderów (między innymi dla  zawodników), zapewniają wysokie parametry użytkowania oraz idealne dopasowanie do ciała w trakcie jazdy i zjazdu.

Wygoda: Elastyczność oraz wygoda ponad wszystko! Bardzo lekkie a zarazem elastyczne i wygodne szorty z doskonałym systemem dopasowania i zapinania w pasie. Bardzo elastyczny panel w kroku oraz w odcinku lędźwiowym zadbają by szorty nie zsuwały się z tyłka. Wszyta w krój wentylacja umieszczona na panelach z boku oraz z przodu spodenek podnosi komfort w trakcie jazdy w ciepły dzień jednak nie ma możliwości rozpięcia paneli tak jak w modelach szortów Endury.  

MrBaggy02

Funkcjonalność: Materiały zastosowane do uszycia tego modelu szortów, charakteryzują się rozciągliwością w czterech kierunkach – stąd mowa o ich wysokiej elastyczności. Na szczególną uwagę zasługuje tylny panel lędźwiowy wykonany z elastycznego i rozciągliwego materiału, zabezpieczonego impregnacją DWR. Krój spodni zapewnia doskonałe dopasowanie w pasie przede wszystkim w trakcie wykonywania ewolucji na rowerze jak również w trakcie chodzenia. Podobnie jak w innych modelach trzy kieszenie, dwie klasyczne po bokach oraz tylna na „telefon” lub bardziej na kartę kredytową czy drobniaki. Wszystkie zamki w kieszeniach bardzo wygodne z przedłużonym uchwytem. Wygodne zapięcie z przodu na suwak, dwa kapsle i solidny rzep. Genialna w swojej prostocie regulacja w pasie również oparta o rzepy, jakkolwiek solidne i wytrzymałe. Szorty NIE posiadają systemu Clickfast umożliwiającego podpięcie do nich majtek z wkładką jakkolwiek w tym modelu wewnętrzny panel wykonano z materiału Anty-Slip zapewniającego idealne przyleganie majtek modelu MTR Bibshort. 

MrBaggy03

Minusy:

  • Zbyt mała kieszeń tylna – najwyżej na kartkę kredytową lub drobniaki. 

Plusy:

  • Lekkość materiału oraz jego elastyczność.
  • Elastyczny panel na lędźwiach i w kroku.
  • Wygoda w trakcie jazdy. 

MrBaggy_InAction01

Kolor: Pomarańczowo-czarne oraz czarne.

Rozmiar: S, M, L, XL

Cena*: 309zł

Ocena ogólna: 9/10

MrBaggy_InAction03MrBaggy_InAction06