Z przyjemnością informujemy, że Kalendarz HCFR 2009 od paru dni jest w drukarni i lada chwila ujrzy światło dzienne. Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli zainteresowani już teraz zaczną składać zamówienia aby pomóc HCFR ogarnąć całe przedsięwzięcie od strony finansowej. Spełniając Wasze życzenia, fotki w kalendarzu są w 100% od polskich fotografów, dodaliśmy też święta państwowe oraz daty tych zawodów, których organizatorzy byli pewni.

Zdjęć użyczyli nam najlepsi:
Tomasz Rakoczy: www.tommysuperstar.com
Adam Dauksza TRPhoto
Adam „KFP” Woźniak: www.awozniak.com
Maksymilian „Maxbmx” Ślezak: www.maxbmx.ownlog.com
Dawid Markysz: www.markysz.ownlog.com
Maksym Rudnik: maxo.ownlog.com

Kalendarz podobnie jak w zeszłym roku jest wydrukowany na bardzo wysokiej jakości błyszczącym papierze o gramaturze 200g, w formacie 2x24x34cm. Foty w klimacie szeroko pojętego rowerowania grawitacyjnego. Poniżej mała próbka:

Zamówienia:

Zamówienia przyjmujemy na: info-hcfr@o2.pl. W tytule wpiszcie „Kalendarz HCFR 2009” a w treści podajcie dane do przesyłki (Imię, Nazwisko, adres, kod i ew tel kontaktowy). W meilu podajcie też jak chcecie odebrać kalendarz (odbiór osobisty na terenie Gdyni lub rodzaj wysyłki pocztowej). Meile piszcie dopiero po wykonaniu przelewu, odpowiemy na nie od razu kiedy otrzymamy przelew, co będzie również potwierdzeniem wysyłki.

Dane do przelewu:
mBank: 66 1140 2004 0000 3302 4876 3773
Marcin Naczyk
ul. Wielkokacka 14/80
81-611 Gdynia
Tytuł „Kalendarz HCFR 2k9”

Wysyłka:

Cena kalendarza: 35 zł za sztukę.

Macie dwie opcje zabezpieczenia:
– zwykła cienka koperta za 1zł
– zabezpieczona koperta bąbelkowa za 2,5zł (większa i jest mniejsze ryzyko uszkodzenia paczki)

Paczki będziemy wysyłać Wam przesyłką listową poleconą. I tu macie dwie opcje:
– zwykła 4.5zł
– priorytetowa 5.5zł

Powyższe ceny są dla pojedynczego kalendarza, czyli paczki do 350g. Przy zamówieniu większej liczby zapraszamy na: www.poczta-polska.pl/cennik.htm

Zeszłoroczne doświadczenia pokazały, że najpewniejszym sposobem szybkiego dostarczenia nieuszkodzonego kalendarza jest wysyłka w zabezpieczonej kopercie bąbelkowej poleconym priorytetem za 8zł. Kalendarze podobnie jak w zeszłym roku będą wysyłane tego samego dnia po zaksięgowaniu przelewu na koncie, reszta w rękach Poczty Polskiej.

Jeżeli podoba się wam HCFR.pl i to co robi, wesprzyjcie i zamówcie Kalendarz HCFR 2k9!