Najpierw poznajcie młodego:

Strona na Facebook’u 4-Bro

…jeszcze w piątek baletowaliśmy w klubie 1500 na otwarciu sezonu SNB. W sobotę 23 października ok. 17:00 dostałem telefon od kolegi – twój brat zaliczył dzwona i leży sparaliżowany od pasa w dół na siekierkach. Początkowo nie wierzyłem ale poprosiłem młodego do słuchawki… po kilku słowach dotarło do mnie…

Karetka zabrała brata do MSWiA na Wołoskiej gdzie przeszedł szereg badań, następnie ok. 3 nad ranem został przewieziony do Konstancina, gdzie odbyła się operacja kręgosłupa. Poprzeczne złamanie nastąpiło w odcinku piersiowym i rdzeń na jakiś czas został zaklinowany pomiędzy jednym kręgiem, który poszedł w prawo a drugim, który poszedł w lewo. W poniedziałek dostaliśmy informacje, że rdzeń nie jest przerwany ale młody bardzo mocno oberwał.

Teraz jesteśmy 2 tygodnie po całym zajściu… i czekamy… czekamy na moment, w którym obite komórki odzyskają swoją sprawność, a wtedy Arturro będzie powoli odzyskiwał władze w nogach. Kiedy dojdzie i czy dojdzie w 100% do siebie, nikt na razie nie jest tego w stanie stwierdzić…

Do tego czasu jesteśmy MY i WY i musimy wspólnie pomóc młodemu!!!!

Na pierwszy ogień idą dwie imprezy charytatywne, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup wózka sportowego oraz dodatkową rehabilitację, tak aby Młody do czasu odzyskania sprawności mógł kręcić flipy i manuale na szpitalnych schodach i korytarzach. Gość ma w sobie duszę extremalnego imprezowicza wiec musi mieć, to co najlepsze.

W imprezie wezmą udział artyści, którzy występowali na scenie Skafundra, podczas 4 letniej historii tej imprezy. Do akcji dołączają się również prosowi snowboardziści i freskijowcy, którzy przekazują na aukcję lekcje nauki jazdy. Wystawimy je na Allegro jak tylko spadnie pierwszy śnieg. Kto będzie uczył? Ano mężowie stoku. Tommysuperstar wystawi swoje zdjęcia grawitacyjne, Intruz Clothing rzuci koszulki, które dołączymy do zdjęć. Urban Flavours również wesprze nas nowymi New Erkami, które zapewne sprzedadzą się jak świeże bułeczki. Odkładajcie kasę, bo licytacja odbędzie się podczas imprezy.

Kto wystąpi na ringu w semaforze? No ba!!! Same rarytasy. Pamiętacie AL-Fatnujah z poprzednich edycji? Chłopaki specjalnie dla młodego reaktywują cały skład. Sami wiecie jakie zamieszanie i balet towarzyszyły ich występom. Bom Bom Szot!!! Dalej soundselecta: Antikings Rec i Idealny Selektor, Majorr, Madmajk, Gwoździu & Mellowmany – czaisz takie crew na scenie? Semafor wybuchnie od energii jaką uwolnicie tego wieczoru. Na samym początku lokalni gangsta Efekt Wujka Karola i hip hop ziom!!! …a podczas imprezy będzie kręcony materiał, z którego powstanie film ukazujący całą akcję na rzecz Młodego.

Ubieraj się w lans i przybywaj! Cała kwota z biletów i z licytacji zostanie przeznaczona na Brata.

Klub Semafor
Ul. Towarowa 2
Skarżysko Kamienna
Enter: 20zł (przedsprzedaż) – 25zł (w dniu imprezy)
Bilety do nabycia w semaforze od 20.11.2010
Dla wygodnych – rezerwacja biletów na stronie 4 Bro – pisz na priv

Kiedy: 4.12.2010 (Sobota)
Godzina: 20:00
Line up:
Al-Fatnujah,
Idealny Selektor (Antikings Rec)
Majorr,
Selekta Sound feat. Mellowmany & Madmajk,
Efekt Wujka Karola