Kolejna, nowa miejscówka w ramach akcji DIG IT prowadzonej przez grandepropagande i btproject. Dirt Park Tarnów. Przychylność władz sprawiła, że „Polski Biegun Ciepła” stworzył ciekawy obiekt dla zainteresowanych rowerowymi sportami ekstremalnymi. Obiekt, przy budowie którego uczestniczył Bartek „Zient” Zięcina składa się z 2 hop w rytmie z drewnianymi wybiciami, 2 stolików, whipa z zakrętem oraz dość znacznej wielkości pumptrack.

W akcji DIG IT prowadzonej przez grandepropagande i btproject chodzi o tworzenie legalnych bikeparków poprzez zaangażowanie samorządów terytorialnych (lokalnych). Wychodzimy z założenia, że tory rowerowe niczym nie różnią się od innych obiektów sportowych i powinny być budowane na podobnych zasadach co boiska, baseny czy lodowiska.

Ze swojej strony zapewniamy:
– pomoc formalno-prawną,
– wskazówki dotyczące sprawnego załatwienia spraw w urzędzie,
– markowanie działań pieczęcią stowarzyszenia (wszelkiego rodzaju pisma i listy).

Nasza akcja wiąże się z Waszym zaangażowaniem – pilotujemy i pomagamy we wszystkich sprawach, ale nie robimy tego za Was! Wynikiem aktywnej współpracy z nami są legalne tory w wielu miejscowościach (chociażby Bikepark Lublin). Dla nowych zainteresowanych udostępniamy kwestionariusz, który pozwoli nam lepiej poznać Wasze problemy i obrać najlepszą drogę do wybudowania BikeParku.

Kwestionariusz – kliknij tutaj

Informujemy, że nadesłane zgłoszenia na pewno nie zostaną bez odpowiedzi, opóźnienia w kontakcie spowodowane są sporym zainteresowaniem akcją.

Fot: Paweł Topolski