Rowerowe plecaki Osprey w Beastie Bikes

Kalifornia to dla każdego mountainbikera Ziemia Obiecana. To tam, na stokach Mount Tamapalais Joe Breeze i jego narwani kumple spłodzili to, czym wszyscy dziś żyjemy. Kalifornia to po prostu kolebka MTB. To miejsce to też letni kurort jednego z najpiękniejszych drapieżników przemierzających przestworza Ameryki Północnej – Rybołowa. Ten ptak, niezwykle poważany przez północnoamerykańskich Indian za swą szybkość i zwinność, stał się w ostatnich latach symbolem wielu ruchów na rzecz ochrony przyrody. Od wielu dekad króluje też jako znak jednej z najlepszych i najbardziej doświadczonych firm outdorowych na świecie – Osprey Packs.

W 1974r., gdy większość firm produkujących sprzęt turystyczny dłubała w nosie, Mike Pfotenhauer szył na zamówienie plecaki dla najlepszych hikerów świata. Jego firma, Osprey Packs, była jednym z najlepszych w branży producentów plecaków na zamówienie – krojonych pod konkretnego użytkownika i jego potrzeby. Ta zasada pozostała w filozofii firmy na zawsze – jak wiele zastosowań i ludzi, tyle plecaków – Osprey Packs szczyci się indywidualnym podejściem do klienta i jego potrzeb.

Gdy zdobywasz kolejne szczyty na swoim rowerze, gdy przemieszczasz się po mieście lub kiedy pakujesz się na wyścig czy górską eksplorację – czego wymagasz? Potrzebujesz kogoś, kto rozumie Twoje potrzeby, kto podobnie jak ty był już TAM i robił TO. To właśnie oferują plecaki i torby Osprey Packs. W ofercie firmy znajdziesz doskonałe plecaki na rower – od małych, przydatnych podczas maratonów, do dużych plecaków potrzebnych do ekstremalnych górskich wycieczek pomiędzy schroniskami – wszystkie współpracujące z doskonałym innowacyjnym bukłakiem HydraForm™ i posiadające mocowanie kasku LidLock™. W katalogu produktów znajdziesz także plecaki miejskie, torby kurierskie i duże torby na sprzęt i ciuchy. Jeżeli jeździsz na rowerze, nie jest ważne jak i gdzie – w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do transportu niezbędnych rzeczy.

Ale poza cechami rowerowymi produkty Osprey pozostają głęboko związane z filozofią firmy – podstawą jest indywidualne podejście do klienta i aplikacji. Stąd doskonałe systemy nośnie – wizytówka marki, unikalne rozwiązania konstrukcyjne, doskonała trwałość. Bo sprawa jest w gruncie rzeczy prosta – każdy Osprey to… Osprey – najbardziej techniczny spośród rowerowych plecaków.

szczegółowe informacje techniczne : http://beastiebikes.pl/