Hej :) wiem wiem..szosa i szosa..a tu takie imprezy :)

 GOŃ SIE SAM – to pierwsza w tym sezonie edycja pikniku z pomiarem czasu. Odbędzie się 07.08.2011 ona na szczycie Tobołowa w Koninkach. Formuła jest bardzo prosta: !! Ścigasz się sam ze swoim cieniem- czyli ”gonisz się sam”. Na dole dowiadujesz się, jaki masz czas i relaksujesz się dalej w gronie znajomych.

 Aby nie było tak nudno, to każdy uczestnik zgłaszający swój udział otrzyma kupon gastronomiczny na kiełbaskę, którą sobie upiecze przy ognisku, tak jak lubi. Zapisy gwarantują udział w losowaniu nagród i prezentów od zaprzyjaźnionych firm www.vincere.pl– UNEX/WEEZE, www.freeridemarket.pl – KORE/ALPINESTARS.

W sumie to każdy startowy numerek dostanie od nas jakiś mały upominek, więc nikt nie wyjedzie bez pamiątki. !!www.kulczynsky.pl nakręci z całej imprezy film. www.timingdays.pl zajmie się pomiarem czasu i rejestracją uczestników – na stronie znajduje się zakładka do rejestracji,a ekipa Pana Myszki przygotuje odpowiednio trasę.

Trenować będzie można już od soboty, ale dopiero w niedzielę ustawimy fotokomórki. Każdy uczestnik będzie miał dwa mierzone przejazdy – dla najszybszego „mordercy korzeni” przewidziana jest nagroda specjalna. !! Losowanie nagród odbędzie się na dolnej stacji po zakończeniu ostatnich przejazdów.

Te osoby, które nie zechcą się ganiać po lesie, mają do dyspozycji pozostałe trasy w Gravity Park. Specjalnie na ten dzień przygotujemy nowy odcinek dolnego lasu.

A co istotne, to na miejscu o bezpieczeństwo uczestników gonitwy zadba grupa medyków.

Wpisowe to 30 zł – i nie zawiera karnetu.

Dla chętnych przybywających na weekend w sobotę odpalimy zapoznawczego grilla W razie pytań o kwatery proszę pisać do recepcji – www.koninki.pl.

Do zobaczenia na szczycie…