Tak samo, jak to miało miejsce rok temu- 1go Lipca spotykamy się w bajecznej, francuskiej miejscowości Les 2 Alpes. Po co? A no po to, żeby bawić się w doborowym towarzystwie, pojeździć na rowerach, nartach, czy snowboardzie.

Po pierwsze, zanim przeczytacie konkrety dotyczące wyjazdu- oglądnijcie film. W tym wypadku obraz powie ewidentnie więcej, niż tysiąc słów.

JOY RIDE SUMMER CAMP – Les2Alpes on pinkbike.com

Les 2 Aples w okresie letnim oferuje nam aż 127km bardzo długich tras rowerowych o charakterze DH/FR (2alpes-vtt.com). Natomiast dla wszystkich, którzy po zimie mają niedosyt jazdy po śniegu, do dyspozycji jest SNOWPARK położony na wysokości 3200mnpm.

Zarówno BIKEPARK, jak SNOWPARK są zbudowane w taki sposób, że każdy zarówno początkujący, jak i zaawansowany rider znajdzie coś dla siebie.

Nasze apartamenty usytuowane są w trzygwiazdkowym hotelu MEIJOTEL, w samym centrum Les Deux Alpes, w pobliżu gondolki, supermarketów i sklepików. Do naszej dyspozycji są apartamenty 4 i 6 -osobowe

Poza doskonałą zabawą każdy może podszlifować swoje umiejętności pod okiem szanowanego i cenionego grona instruktorów: snb: Tomek TYLKAS Tylka, Jędrek Jękot, Jakub KAMEL Honcz, freeski: Marcin Pośpiech, Bike: Szymon Syrzistie

Dzięki firmie Beastie Bikes Podczas wyjazdy uczestnicy będą mogli przetestować rowery Knolly Chilcotin i Podium –beastiebikes.pl.

W planie jest też grill party, oraz neon party :)

Z dodatkowych atrakcji W CENIE KARNETU SĄ:

– BASEN

– BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ

– BOISKO DO PIŁKI SIATKOWEJ

– SANECZKI

– GOLF

– TENIS

– TOR ŁUCZNICZY

MIEJSCOWOŚĆ:

LES 2 ALPES – Położone pomiędzy północnymi, a południowymi Alpami. Francuskie L2A zapewnia rewelacyjnie tereny w sam raz dostosowane do uprawiania sportów zimowych. Południowe Les 2 Alpes, ze słonecznymi stokami sięgającymi 3.566 m wysokości jest jednym z najwyżej położonych na świecie terenów narciarskich na lodowcu. Apartamenty znajdują się w centrum Les 2 Alpes, którego wizerunek ukształtowały liczne butiki, restauracje, bary i dyskoteki. Les 2 Alpes – idealna kombinacja wyśmienitych
warunków śniegowych i południowego temperamentu!

ZAKWATEROWANIE:

Do naszej dyspozycji sa aparatmenty 4 i 6-osobwe, w pełni wyposażone.

Wyposażenie:

Apartamenty z pokojem dzienno-sypialnym i z wysuwaną kanapą, oddzielnym pokojem sypialnym z podwójnym łóżkiem, lub dwoma łóżkami pojedynczymi, bądź niższa sypialna z łózkiem pietrowym. Apartamenty wyposażone są dodatkowo w niszę kuchenną z kuchenką elektr. 4-palnikową, zmywarką do naczyń i piekarnikiem, łazienkę, balkon, lub taras.

Apartament 4-osob. (35 m²)

-pokój dzienno-sypialny z rozkładaną kanapą

-pokój sypialny z podwójnym łóżkiem, lub dwoma łóżkami pojedynczymi

-balkon lub taras

Apartament 6-osob. (42 m²)

-pokój dzienno-sypialny z rozkładaną kanapą

-1 sypialnia z podwójnym łóżkiem, bądź z dwoma łóżkami pojedynczymi

-1 sypialnia z łóżkiem piętrowym

– balkon

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji apartamentu 2-osobowego.

WARSZTATY:

Na wyjeździe istnieje mozliwość uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach (rower,deska lub nartki). Szkolenie trwa 4 dni po 2 godzinki dziennie i prowadzone jest w snowparku, lub na trasach rowerowych. Zajęcia prowadzą: snb: Tomek TYLKAS Tylka, Jędrek Jękot, Jakub KAMEL Honcz, freeski: Marcin Pośpiech, Bike: Szymon Syrzistie

BIKEPARK:

Les2Alpes- to trasy o dużej różnorodności poziomów zaawansowania, charakteryzujące sie niesamowitymi widokami i zróżnicowaniem krajobrazu. (alpejskie łąki, dzikie doliny, jeziorka i lasy sosnowe ). Bikerzy znajdą tu 4 sektory: Pied-Moutet, Jandri I, obszary miejscowości Mont de Lans i Venosc. Łączna liczba oznaczonych tras, zaaprobowanych przez Francuską Federację Kolarstwa wynosi 127 kilometrów (7 zielonych, 12 niebieskich, 12 czerwonych, 5 czarnych).L2A to jeden sektor stricte downhillowy, 10 wyciągów przystosowanych do transportu rowerów, 3 stanowiska do mycia rowerów (przy zjazdach Vallée Blanche, le Diable oraz w centrum miejscowości).

Więcej informacji odnośnie bike parku znajdziecie na stronie: 2alpes-vtt.com

DODATKOWE ATRAKCJE:

Miasteczko Les2Alpes jest idealnym miejscem do spedzenia wakacji, ponieważ oprócz pobliskiego lodowca oferuje przyjezdnym bardzo szeroka game atrakcji. Po zjeżdzie z lodowca obozowicze moga się wybrać na odkryty basen, gdzie korzystac ze słonka można do godziny 19. Można również wybrać sie na golfa, tenisa, czy tor saneczkowy,a także postrzelać z łuku. Do naszej dyspozycji są równiez boiska do plażowej piłki nożnej i siatkówki – z których chetnie korzystamy !! Wszytkie te atrakcje zawarte sa w karnecie, czyli w cenie wyjazdu :)

INFO WYJAZDOWE:

MIEJSCE : LES 2 ALPES , FRANCJA

TERMIN : 1-10.VII 2011

CENA : 599zł +249€

Obejmuje:

Przejazd autokarem klasy lux na trasie Kraków (KCE)– L2A – (KCE) Kraków

7 noclegów w apartamentach 4,6,8- osobowych

6-dniowy karnet

Ubezpieczenie Kl i NWW

WARSZTATY FRISTAJLOWE z naszymi trenerami ( rower, deska, lub nartki)

imprezy,tematyczne party,grill party,

codzienny wstępy na basen i lodowisko,

wyjscia na saneczki, golfa, łuki, mecze w siatke i w noge

foto i videorelacja

klimat jakiego nie znajdziecie na innych campach

Dodatkowo płatne:

kaucja zwrotna za apartament 300 euro za tydzine za caly apartament do podziału między mieszkańców

10 € – możliwość wypożyczenia pościeli

6 € – możliwość wypożyczenia ręcznika

x € – sprzątanie końcowe, jeśli pokój nie zostanie wysprzątany

50 zl – transport roweru

taxa klimatyczna 7€ za dwa tygodnie

Zaliczka: 599zł w ciągu 3 dni od daty rezerwacji , na konto podane w mejlu zwrotnym, który otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia. Druga rata czyli 249 ojro : na 21 dni przed wyjazdem

DOJAZD WŁASNY: minus 300 zł

W przypadku rezerwacji na mniej niż 21 dni przed wyjazdem obowiązuje wpłata całej kwoty.Zapisy do 15 czerwca 2011, lub do wyczerpania miejsc. Warunki rezygnacji, przedstawione sa w warunkach uczestnictwa.

PLAN WYJAZDU:

1 LIPIEC 1 dzień

Wyjazd z Krakowa, z parkingu AWF, w godzinach popołudniowych

2 (9) LIPIEC 2dzień

W godzinach popołudniowych / wieczornych przyjazd do Les Deux Alpes, zakwaterowanie w apartamentach, czas wolny, impreza integracyjna, nocleg.

3 -8 LIPIEC 3- 8 dzień

Codzienne rano wyruszamy na lodowiec ( każdy dotrze, jak się wyśpi – jest to typowy freestylowy wyjazd ), czas spędzamy w w snowparku, gdzie czeka na nas mnóstwo raili i boxów, oraz hopek większych i troszkę mniejszych. Oddech będziemy mogli złapać u podnóża lodowca, w strefie Chill out, która przyciągać nas będzie pozytywna muzyczką oraz niesamowita atmosferą. Koło południa zaczynamy jazdę na rowerach, gdzie do dyspozycji mamy 127km tras! Popołudniowe atrakcje to m. in basen, opalanko, piłka nożna, golf, zabawa na torze saneczkowym , torze łuczniczym, czy na lodowisku. A wieczorem proponujemy videoanalizę dziennych dokonań, a potem zdecydowanie mniej merytoryczne – imprezy tematyczne i nie tylko-
dobra zabawa.

9 LIPIEC- 9 dzień

Szybki prysznic i szybkie małe conieco, czas pakowania , wykwaterowania i wyjazdu w drogę powrotną do kraju.

10 LIPIEC – 10 dzien

powrót do Krakowa w godzinach rannych

Miejsce zbiórki : parking AWF Kraków, Al. Jana Pawła II 78

Godz podamy wkrótce :)