KULISY RED BULL X-FIGHTERS W POZNANIU

Dla większości fanów FMX zawody Red Bull X-Fighters w Poznaniu były wydarzeniem, którego nie można było przeoczyć. Spektakularne zmagania światowej czołówki zawodników FMX, widzowie mogli podziwiać 6 sierpnia 2011 podczas kilkugodzinnej imprezy. Jednak ekipa filmowców odpowiedzialna za produkcję Kulis Red Bull X-Fighters towarzyszyła organizatorom od momentu ich pojawienia się na Poznańskim Stadionie Miejskim do chwili, kiedy ostatni widz opuścił teren stadionu. Dzisiaj na stronach www.redbull.pl oraz www.redbullxfighters.com można zobaczyć efekt tej pracy w postaci 23-minutowego filmu. 

 

„Kulisy Red Bull X-Fighters” przedstawiają niedostępną i nieznaną powszechnie część zawodów w Poznaniu. Wyzwania organizacyjne, niespodzianki pogodowe, mrożące krew w żyłach pierwsze testy toru i niebezpieczne wypadki – zanim nadszedł czas zawodów, Red Bull X-Fighters, dotychczas było znane tylko osobom bezpośrednio zaangażowanym w produkcję imprezy. Nieprzespane noce, setki prób, pierwsze wrażenia zawodników – to i wiele więcej udało się uchwycić operatorom tej produkcji – pozwalając przedstawić skomplikowane i pełne wyzwań przygotowania tak niecodziennego przedsięwzięcia. 

Oglądając „Kulisy Red Bull X-Fighters” można dowiedzieć się np. dlaczego tor usypany w Poznaniu przez największych specjalistów od przeszkód FMX, różnił się od innych widzianych do tej pory w serii Red Bull X-Fighers. Można także podsłuchać zawodników komentujących swoje pierwsze przejazdy, lub dowiedzieć się, jak o mały włos burzowe ulewy nie rozmyły konstrukcji ziemnej uniemożliwiając odbycie się imprezy. 

Kulisy zawodów w Poznaniu to interesująca produkcja nie tylko dla fanów FMX lub widzów, którzy oglądali na żywo Red Bull X-Fighters– to także emocjonujące spojrzenie od zaplecza na kulisy powstawania jednego z największych wydarzeń sportowych w Polsce – ciekawostka dla każdego fana sportowych emocji. Zapraszamy na www.redbull.pl i www.redbullxfighters.com 

  

Dodatkowe zdjęcia i informacje można znaleźć na stronach
www.redbullxfighters.com, www.redbull.pl oraz www.redbullxfightersnewsroom.com