PROMOCJA BLACK FRIDAY: JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE

Już 23. września w Warszawie odbędzie się najbardziej barwna rywalizacja roku! Osiemdziesiąt załóg z całej Polski przywiezie do stolicy własnoręcznie skonstruowane pojazdy. Na 2. Wyścigu Mydelniczek Red Bull pojawią się również gwiazdy sportu i telewizji!

Niedzielne popołudnie 23. września zapowiada się niezwykle emocjonująco. Warszawska Agrykola zamieni się w nadzwyczajny tor wyścigowy. A tam, gdzie zawrotne prędkości i dobra zabawa, nie może zabraknąć gwiazd. Obecność potwierdzili m.in.: Brodka, Małgorzata Socha, Adam Małysz, Anna Cieślak, Alan Andersz, Wojtek „Łozo” Łozowski, Ania Bosak, Beata Sadowska, Rafał Mroczek, Beata Tadla, Piotr Zelt, czy Dorota Gardias. Niektórzy sami podejmą wyzwanie i w zaprojektowanych przez siebie Mydelniczkach popędzą krętym torem.

Trasa, na której rozegrana zostanie rywalizacja, jest wymagająca, ale przejazd po niej z pewnością zapewni wiele radości! Za kierownicami nietypowych pojazdów zasiądą m.in.: Adam Małysz, Brodka, Staszek Karpiel, Rafał Marton, Michał Kościuszko i motocykliści ORLEN Teamu – Jacek Czachor i Marek Dąbrowski. Podbicie serc publiczności nie będzie proste – dotychczasowe doświadczenia za kierownicą na niewiele się zdadzą. Taki tor to więcej niż odcinek specjalny rajdu. Znani i lubiani będą musieli w styropianowych i kartonowych machinach pokonać liczne szykany, stromy zakręt, a nawet małą skocznię tuż przed metą.

Oprócz sportowego wyzwania, gwiazdy czeka jeszcze jedno zadanie. Może się ono okazać znacznie trudniejsze niż bezkolizyjna podróż. To właśnie goście specjalni zasiądą na jurorskich miejscach i zadecydują o tym, kto wygra 2. Wyścig Mydelniczek Red Bull. Kryteria są jasne i przejrzyste. Gwiazdy świata sportu i telewizji będą oceniać pomysłowość wykonania Mydelniczki, czas przejazdu oraz styl i efektowność startu. Zwycięzców poznamy tuż po Wyścigu.

Aby poznać szczegóły przedsięwzięcia zapraszamy na RedBullMydelniczki.pl.