Weeze BAND” kierowana jest dla trzydziestu wybranych osób, które ukończyły 13 rok życia*, dla amatorów jak i profesjonalistów, chcących rozwijać swoje umiejętności jazdy na rowerze, jak i wesprzeć markę Weeze Bike Components na rodzimym rynku. Nieważne czy jeździsz Downhill, Freeride, Enduro, 4x czy XC, najważniejsze, że masz chęci do działania i inwestowania w siebie.

O znalezieniu się wśród wybranej trzydziestki decydujesz Ty sam, wyślij nam swoje zdjęcie „in action”, dopisz coś o sobie, o Twoich planach na obecny sezon – Wyłonimy najciekawsze zgłoszenia, a ich autorzy zagoszczą w pierwszej odsłonie „Weeze Band”.

Promocja obowiązuje w całym sezonie 2012, jej uczestnicy mogą liczyć na:

– 35% upust na wszystkie komponenty (w wybranych przez siebie kolorach) Weeze Bike Components dla maksymalnie 30 wybranych osób – jedna osoba zobligowana jest do zakupu przynajmniej jednej koronki i jednego napinacza. Komponenty ozdobione grawerem laserowym „Weeze BAND”.

– nieodpłatnie T-shirt w specjalnej limitowanej edycji „Weeze Band” w wybranym rozmiarze (kolor czarny) – 40% rabatu na każdy kolejny, oraz szereg innych materiałów marketingowych (naklejki, smycze, katalogi itd. o ile są aktualnie na stanie).

– najbardziej aktywni i wyróżniający się uczestnicy promocji będą mieć szanse uczestniczenia w rozwoju firmy na stanowisku beta testera prototypowych części przewidzianych w sezonie 2012 (testowe komponenty dostarczane będą nieodpłatnie , a o więcej informacji na ten temat proszę pytać indywidualnie), oraz możliwość kontynuowania go w sezonie przyszłym. Ponadto przewidziany będzie dla nich komplet komponentów na sezon 2013.

– utworzenie galerii „Weeze BAND” na oficjalnej stronie www.weeze.pl, oraz powstanie fun page’a na facebook’u – możliwość udostępnienia administrowania dla chętnego uczestnika programu.

Zobowiązania uczestników:

– Dostarczenie zdjęcia roweru z profilu (od str. napędu) w wysokiej rozdzielczości, możliwie najlepszej jakości pod adres email BAND@weeze.pl. Oraz dostarczenia ciekawych zdjęć z całego trwania sezonu, z zawodów, z chillowej jazdy na okolicznej trasie, czy epickiej wyprawie w Alpy Francuskie.

– Uczestnictwo w dwóch edycjach zawodów wybranej kategorii i dyscypliny w koszulce „Weeze Bike Components„.

– Wsparcie marki Weeze na polu marketingowym  – udostępnianie linków do artykułów, zdjęć czy informacji o nowościach na portalach społecznościowych i innych skupiających potencjalnych odbiorców wraz z bezpośrednim linkiem adresu www.weeze.pl.

– Jak najbardziej intensywne wykorzystanie komponentów Weeze Bike Components, czerpiąc z tego maksymalną ilość radości.

– W razie usterki, czy problemów montażem, dostarczenie na skrzynkę e-mail pełnej dokumentacji (mile widziane zdjęcia z uwiecznionym problemem), z pisemnym wyjaśnieniem wraz z uwagami.

Zobowiązania Weeze Bike Component (poza zawartymi w postanowieniach oferty):

Pełna pisemna gwarancja na komponenty.

Pełne wsparcie „Crash Replacment” – szczegóły oferty na stronie www.weeze.pl, zakładka „Crach Replacment„, oraz w załączonym do zestawu kompletu dokumentów.

Pierwszeństwo dla uczestników promocji przy:

– uzyskaniu pomocy technicznej,

– rozpatrywaniu gwarancji,

– wysyłce części zamiennych.

Deklaracja oraz regulamin do pobrania : www.weeze.pl/band-program

Wyżej wymieniona oferta ma na celu propagowanie grawitacyjnych odmian MTB w Rzeczpospolitej Polskiej, i tylko na jej terytorium obowiązuje.

*Osoby zainteresowane promocją, które nie ukończyły 18 roku życia, muszą dostarczyć formularz główny  wzbogacony o zgodę wypełnioną przez prawnego opiekuna.

 W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na bezpośredni adres e-mail – band@weeze.pl