JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Zimowe obozy Totalbikes

Wszystko wskazuje na to, że w końcu zima zagościła w naszym kraju na dobre. Jednak nie znaczy to, że fani dwóch kółek mają odstawić sprzęt do szafy. Totalbikes przygotowało dla was dwie propozycje na sezon zimowy.
SAN REMO – Włochy

Pierwsza z nich do wyjazd na obóz szkoleniowy Enduro do włoskiego San Remo.

San Remo to najbardziej znany kurort włoski położony w zachodniej Ligurii, niedaleko granicy z Francją. Miasto głównie słynie z festiwalu piosenki włoskiej oraz kasyn, ale dla rowerzystów z Europy jest doskonałym ośrodkiem treningowym w zimowe miesiące.

Kiedy u nas zalega jeszcze śnieg, w San Remo można się cieszyć wiosennymi temperaturami i dużą ilością słońca. Całe wybrzeże, począwszy od miejscowości Finale Ligure do San Remo (i dalej, w kierunku Nice jest bardzo górzyste, co stwarza idealne warunki do uprawiania downhillu czy enduro. W San Remo często można spotkać trenujące teamy zawodowe indywidualnych profesjonalnych zawodników przygotowujących się do sezonu. Największa góra w okolicy (Monte Bignone 1300mnpm) oferuje kilka technicznych tras zjazdowych o długościach nawet do 10 minut! Cała Liguria jest poprzecinana ogromną ilością szlaków Enduro – tu też rozgrywa się jedna z edycji prestiżowej serii Super Enduro.

Trasy w Ligurii to przede wszystkim techniczne singletracki, ale nie brakuje też tras zjazdowych z trudnością porównywalną do tras PŚ oraz szutrowych dróg, gdzie można popracować nad kondycją i podziwiać widoki. Trzeba dodać, że bliskość błękitnego Morza Śródziemnego powoduje, że widoki zapierają dech w piersiach, a sosnowe lasy i białe skały potęgują wrażenie.
Właśnie w tym miejscu planujemy nasz zimowy szkoleniowy obóz Enduro. Podczas tygodnia spędzonego na rowerze będziemy pracować nad techniką jazdy pod okiem instruktora, wielokrotnego mistrza Polski w downhillu – Wojtka Koniuszewskiego. Postępy z jazdy będziemy nagrywać i analizować wieczorami na projektorze. Poza tym jest to nietuzinkowa szansa na odpoczynek w gronie innych riderów i relaks na rowerze w warunkach na jakie w Polsce będziemy musieli poczekać do maja. Kto raz zasmakował w zimowej jeździe w śródziemnomorskim klimacie będzie tu wracał wielokrotnie…

Terminy: 11-18.02.2012, 10-17.03.2012

Cena: 1700pln lub 1200pln (dojazd własny)

W cenę wliczone jest:
  • transport na trasie Warszawa – San Remo
  • transport rowerów
  • zakwaterowanie (7 dni)
  • śniadania

  • szkolenie techniki jazdy

  • videocoaching

  • pomoc w serwisie sprzętu

DIRT PARK WARSZAWA

Nasza druga propozycja to zimowy obóz dirtowy w niedawno otwartym warszawskim Dirtparku. Idealne miejsce na zimowy trening dla freestylowców. Do naszej dyspozycji będzie dirt (3 linie dla wszystkich poziomów zaawansowania), basen z gąbkami, trampolina, pumptrack. A wszystko to w centrum Warszawy, w specjalnie przygotowanym do tego namiocie Burn Dirtpark.

Termin: 29.01 – 5.02

Cena: 990PLN

W cenę wliczone jest:

– zakwaterowanie

– pełne wyżywienie 

– wstęp na Dirtpark

– wejście do aquaparku

– opieka instruktora 24h

 Dojazd do Warszawy w zakresie własnym. Po wcześniejszym ustaleniu, możliwość odebrania uczestników z dworca PKP lub PKS.

Informacje i zapisy: www.totalbikes.pl emai: info@totalbikes.pl.