Nie ma sensu wydawać 5000 zł na komponenty i tracić godzin pracy na dokładne dopasowanie ustawienia roweru, pozostawiając standardową lepkość oleju w amortyzatorze! Lepkość oleju robi dużą różnicę, od niego zależy w jaki sposób amortyzator będzie się zachowywał w tym samym terenie przy różnej wadze użytkownika. Dlatego zawodnik ważący 90 kg nie powinien używać tego samego oleju co ważący 70 kg.

Zmiana lepkości oleju jest tanim i skutecznym sposobem na dopasowanie kompresji oraz odbicia standardowego amortyzatora do własnych preferencji. Daje to ogromne możliwości, bez konieczności wykonywania drogich modyfikacji sprzętu i zmian ustawień fabrycznych.

Na szczęście, aby zapewnić możliwość najlepszego dopasowania systemu do Twoich oczekiwań, wszystkie syntetyczne oleje Juice Lubes są ze sobą mieszalne i zawierają środki anty spieniające, które uniemożliwiają napowietrzenie i utrzymują spójny i przewidywany poziom kompresji i odbicia na wszystkich poziomach użytkowania.

W ofercie Juice Lubes znajdująsięoleje o gęstościach 2,5W, 5W, 7,5W, 10W, 15W i 20W, gwarantuje to odpowiednie dopasowanie oleju do potrzeb lub stworzenie własnej mieszanki odpowiedniej do stylu jazdy i wagi użytkownika.

 

Oleje do amortyzatorów – 500ml (cena 49.90)

Juice Lubes_43

dystrybutor: http://bikeline.pl