JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Juice Lubes oferuje szeroką gamę produktów czyszczących. Niezależnie, czy potrzebujesz odtłuszczacza do brudnego łańcucha, czy środka czyszczącego do hamulców, możesz być pewien, że Juice Lubes dostarczy Tobie najlepszy możliwy preparat dostępny na rynku. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane z użyciem kombinacji najlepszych półproduktów, dzięki czemu są w stanie zaspokoić wysublimowane wymagania użytkowników. Od samego początku firma stawia na wysoką wydajność oferowanych produktów, przez co produkty starczają na dłużej a jednorazowe użycie jest tańsze niż mogło by się pierwotnie wydawać. Szczególną uwagę należy zwrócić na koncentrat czyszczący.

juice_lubes_chemia

Dirt Juice Super Gnarl – 1 litr (cena 54,90)

jest to bardzo silny (stąd jego nazwa Super Fajny) skondensowany środek czyszczący na bazie zmywaczy cytrusowych, który można stosować nierozcieńczony do czyszczenia napędu i innych silnie zabrudzonych części. Na przykład, jeśli chcesz dać ponowne życie staremu suportowi – powinieneś użyć Dirty Juice Super Gnarl do usunięcia wszelkiego paskudztwa z wnętrza suportu, a następnie przemyć wodą i nasmarować Bearing Juice.Dirt Juice Super Gnarl można rozcieńczać z wodą w stosunku 1 do 10, w wyniku czego otrzymasz 11 litrów  łagodnego środka czyszczącego ogólnego stosowania. Daje to najlepszy stosunek jakości do ceny wśród wszystkich dostępnych rowerowych środków czyszczących! Dodatkowo dla jeszcze większej oszczędności oferujemy dwupak(w cenie 79,90) litrową butelkę koncentratu i butelkę łagodnego płynu ze spryskiwaczem.

Areozol do hamulców – Brake Juice – 600ml(cena 44.90)

Brake Juice jest wysokiej jakości, szybkoschnącym, środkiem czyszczącym do hamulców tarczowych. Specjalnie zaprojektowany do czyszczenia tarcz i klocków hamulcowych! Z upływem czasu zanieczyszczenia gromadzą się na tarczy i klockach, zmniejszając tarcie między nimi. Często możesz nawet tego nie zauważyć, że siła jakiej musisz użyć do hamowania za każdym razem jest większa. Niezależnie od tego czy musisz wciskać mocniej dźwignię hamulca czy zacząć wcześniej hamować przed przeszkodą, to zdecydowanie nie jest to idealna sytuacja! Szybki podmuch Brake Juice, w krótkim czasie przywróci ostrość Twoim hamulcom, oznacza to mocniejsze hamowanie i potrzebę mniejszego nacisku na klamkę.

Ponieważ Brake Juice nie zawiera chloru możesz być pewien, że:

    nie spowoduje zanieczyszczenia klocków

    nie spowoduje zmniejszenia tarcia

    nie spowoduje syndromu okropnie piszczących hamulców

    nie spowoduje uszkodzenia gumy, plastiku ani malowania ramy

Frame Juice – 400ml (cena 44.90)

Preparat w prosty i szybki sposób przywraca salonowy błysk rowerowi. Dobrze znasz ten moment, gdy patrzysz na świeżo umyty rower, mokry i błyszczący, czujesz dumę z ciężko wykonanej pracy. Jednak wiesz jak irytujące jest gdy wracasz za 5 minut i okazuje się, że rower jest tak samo brudny i matowy jak był przed myciem, z małym wyjątkiem, nie jest oblepiony błotem. Frame Juice szybko rozwiąże ten mały problem i nigdy więcej nie będziesz już sfrustrowany!  Frame Juice nie tylko przywraca Twoją dumę i radość ze świeżego blasku roweru, ale także pozostawia nieprzywierającą powierzchnię dla błota. Oznacza to, że następnym razem ogólne czyszczenie powinno być dużo szybsze i łatwiejsze. Kto nie lubi takiej informacji?

Hand Juice Hand Cleaner 500 ml. – (cena 41,90)

Zawsze na koniec mycia i konserwacji roweru powraca ten sam problem, mycie rąk. Ogólnie dostępne środki myjące do rąk są albo mało wydajne albo szare i śmierdzące. Dlatego dla Twojej przyjemności został stworzony Hand Juice (cena 41,90). Hand Juice od Juice Lubes Jest idealny do czyszczenia brudnych rąk po całym dniu pracy w warsztacie. Jako dodatkowy bonus, ma przyjemny aromat sałatki owocowej, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy Twojej lepszej połowy, przynajmniej przez jakiś czas! Albo dłużej. Użyj Hand Juice, żeby oczyścić swoje ręce… Jeśli Twoje dłonie nie są wystarczająco czyste, spłucz je wodą i ponownie umyj Hand Juice.

info/zdjęcia, dystrybutor; http://bikeline.pl/oferta/juice-lubes/