“Moments of Contrast” – nowa seria filmowa z Leogangu

Saalfelden Leogang w Austrii to jedno z najpopularniejszych miejsc rowerowych w Europie. Jego sercem jest bike park Leogang, który zyskał renomę jednego z najlepszych bike parków świata. Teraz powstaje mini seria filmowa (“Moments of Contrast”), która składać się będzie z trzech odcinków i będzie pokazywać zalety całego regionu pod kątem uprawiania rowerowej grawitacji.

Pierwsza część pokazuje jak dużo przyjemności z jazdy można mieć w samym Bike Parku w Leogangu. Przez lata powstało wiele filmów z tego miejsca, transmisji na żywo z Pucharu Świata czy innych dużych wyścigów. Także wiele tytułów z serii FMB World Tour czy UCI MTB zostało tutaj wygranych i przegranych. Trasy bike parku dawały niezapomniane przeżycia entuzjastom dwóch kółek podczas ich weekendowych wypadów, a zarazem nie były one częścią międzynarodowych wyścigów, po których ścigali się Gee Atherton czy Stevie Smith. Rejon Saalfelden Leogang wciąż jest uznawany za najlepszy spot w Austrii. Nowa seria filmowa została stworzona przez ekipę “Lahnvalley Crew” i utwierdza nas w przekonaniu, że ten region jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Europie.

W pierwszym epizodzie “Moments of Contrast”, producent Hermann Eder skupił się na akcji rowerowej w bike parku Leogang. Zjazdy po płynnych trasach, szybko pokonywane uskoki i ciasne bandy. Gdy obejrzysz to po raz pierwszy, nie będziesz mógł oprzeć się wrażeniu, że chcesz spakować plecak i wyruszyć do Leogangu. Dwuminutowy klip prezentuje różnorodność tras w bike parku oraz niezliczoną ilość doznań zarówno dla profesjonalistów jak i dla kompletnych amatorów.

Więc obejrzyj klip, zainspiruj się i czekaj na rozpoczęcie sezonu, które planowane jest na początek Maja! Drugi odcinek “Moments of Contrast – Down to Earth” zostanie opublikowany drugiego kwietnia.

W międzyczasie odwiedź naszą stronę internetową lub nasz profil FB. Do zobaczenia!