CARBOCAGE, LOADED precision, DSP racing to marki, które zaczęli dystrybuować w Polsce dla… od żartu wszystko się zaczęło. MTBA to dwóch kolegów, którzy chyba nie do końca wiedzą co ich czeka. Zapytany o MTBA (Mountain Bike Adventures), Marcin odpowiada:

„ Przyjaciele ze studiów. Ja pasjonuję się MTB od dziecka. Mateusz, który pierwszy raz zasmakował jazdy górskiej w Saalbach w zeszłym roku, parę miesięcy wcześniej usłyszał ode mnie o pomyśle dystrybucji kilku marek rowerowych i z zapałem dołączył do projektu (czasami przydaje sie jakiś punkt widzenia z poza światka MTB, a taki zapewnie Mateusz). MTBA powstało jako żart Prima Arpilisowy na forum Enduro Trophy (więcej tutaj: http://mtba.pl/o-mtba). Co do samego działania… od samego początku chodzi nam o coś więcej niż o sprzedawanie „szpeja” i zarabianie na tym kasy. Chcemy być w światku MTB, być bliżej naszych potencjalnych klientów, pomagać w tworzeniu sceny, wspierać zawodników, projektów, itd. W tym roku wspieramy debiutanta w Elicie- Wojtka Czermaka. Przeszedł do tej kategorii jako Mistrz Polski Juniorów i zdobywca Pucharu Polski Juniorów. Do tego wspieramy Antidote Bikepark w Kasinie Wiekiej oraz kilka imprez m.in. cykl zawodów enduro Enduro Trophy . W ofercie mamy na tą chwilę 3 firmy(CARBOCAGE, LOADED precision, DSP racing). Taka to historia o nas.” – Marcin

Jako 43RIDE wiemy jak trudno jest na rynku małym dystrybutorom i mamy nadzieję że rynek pozytywnie zweryfikuje zapał chłopaków no i ich towar.

Facebook ; https://www.facebook.com/mtbapl

Strona www; http://mtba.pl/

mtba