Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest w zjeździe na rowerach już w ten weekend na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim (19-20 lipca br.). Do wzięcia udziału w zawodach zgłosiło się ponad 200-stu zawodniczek i zawodników z całej Polski. Trasa zawodów jest już w pełni gotowa, zapowiada się ostra walka o tytuły.

Dla wszystkich pasjonatów sportów ekstremalnych i fotografii Organizatorzy wydarzenia przygotowali konkurs „DIVERSE DOWNHILL FOTO CONTEST II”. Wybierz się na najważniejsze wydarzenie downhillowe w Polsce, zabierz ze sobą przyjaciół i w czuj się w rolę fotoreportera! Wybierz 5 najlepszych zdjęć relacjonujących zawody Diverse Downhill Contest i prześlij je do nas do 27 lipca br.

Spośród nadesłanych prac Komisja w składzie: Przemysław Szymański – Sportainment, Maksym Rudnik – fotograf sportów ekstremalnych, Arkadiusz Perin – zawodnik downhillu, wybierze 5 najlepszych fotografii, które zostaną zamieszczone na FB: facebook.com/downhillcontest.

Autor zdjęcia, które otrzyma największą liczbę „polubień” wygrywa główną nagrodę – bon o wartości 1000 zł na ciuchy Diverse (I miejsce). Za II i III miejsce – odpowiednio bon 500 zł i 300 zł, dodatkowo dla zwycięzców pakiety od Monster Energy Drink. Głosować mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy FB, którzy polubili profil Diverse Downhill Contest.

I etap – wysłanie zdjęć – od 20 do 27 lipca br.
II etap – wytypowanie przez Komisję 5 najlepszych zdjęć, zamieszczenie ich na Facebooku i rozpoczęcie głosowania – 29 lipca br.
III etap – ostateczne wyłonienie zwycięzcy poprzez zebranie największej ilości „lajków” od 29 lipca do 3 sierpnia br.
IV etap – 5 sierpnia br. ogłoszenie wyników.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na: downhillcup.eu

Zapraszamy do udostępniania i lajkowania!

Organizator: SPORTAINMENT
Więcej informacji na: sportainment.pl.