Marka Crank Brothers znana jest z produkcji designerskich komponentów i akcesoriów rowerowych, które odznaczają się wyjątkową użytecznością oraz wysoką jakością. W sezonie 2017 producent rozszerzył swoją ofertę o kilka praktycznych produktów, które są już dostępne w sprzedaży na terenie Polski.

Pompki Klic

Nowości Crank Brothers na rok 2017

W sprzedaży dostępne są 2 serie: wysokie ciśnienie (HP) dedykowane dla opon do 45C i wysoka objętość (HV) dla opon powyżej 1.8″. Każda seria posiada trzy modele: podstawowy, z manometrem oraz z manometrem i adapterem na naboje CO2. Wszystkie pompki posiadają chowany i doczepiany na magnes wężyk, dzięki któremu szybko i wygodnie napompujemy każde koło. Na końcu wężyka znajdziemy uniwersalny adapter dla wentyli typu schrader i presta. Nasz pełen test modelu Klic HV Gauge + CO2 znajdziecie w tym miejscu.

Wszystkie wersje:

Klucze wielofunkcyjne

Nowości Crank Brothers na rok 2017

Klucze F to seria podręcznych narzędzi wielofunkcyjnych, które można zabrać ze sobą na każdą wyprawę. Dzięki przemyślanej konstrukcji użycie jest naprawdę proste i bardzo wygodne. W sprzedaży dostępne są 3 modele: F10 z podstawowymi narzędziami, F10+ z dodatkowym casem z otwieraczem butelek i F15 z dodatkowymi kluczami i skuwaczem do łańcucha. Pełen test modelu Crank Brothers F15 ukaże się na naszym portalu już wkrótce!

Wszystkie wersje:

Pedały Double Shot 3

Nowości Crank Brothers na rok 2017

W ubiegłym sezonie marka Crank Brothers pokazała pierwsze pedały twintip, które z jednej strony służą jako zwykła platforma, a z drugiej jako pedały zatrzaskowe. W roku 2017 w sprzedaży pojawiła się nowa, wyższa wersja Double Shot 3, która może posłużyć jako pełnowartościowy produkt dla bardziej profesjonalnych riderów.

Wszystkie wersje:


Więcej informacji oraz dystrybucja: 7anna.pl