Monster Energy jest partnerem X Games od 2014 roku. W najnowszej promocji producenta można wygrać wyjazd na największe zawody sportów ekstremalnych oraz inne atrakcyjne nagrody. 

X Games to zawody w takich dyscyplinach jak deskorolka, BMX, snowboard, narciarstwo, motocross i wiele więcej. Wydarzenie i najlepszych zawodników śledzą miliony fanów na całym świecie. Teraz Monster Energy, wieloletni partner X Games, daje wyjątkową szansę zobaczenia ich na własne oczy.

Aby wziąć udział w loterii należy zakupić dwa dowolne napoje Monster Energy i wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie monstergames.pl.

Nagrodą główną jest wyjazd dla 2 osób na zawody X Games. Do zdobycia jest także 20 rowerów, 30 deskorolek i 76 zgrzewek napojów Monster Energy. Promocja trwa do 30 kwietnia br. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 9 maja br.

Dawid Godziek na X Games 2022.

W Polsce dostępnych jest ponad 20 wariantów smakowych Monster Energy w ramach czterech linii. Original z kultową czarną puszką oraz wersją Monster Energy Green Zero Cukru. Segment z napojami stworzonymi we współpracy z gwiazdami motorsportów, m.in. Doctor czy Lewis Hamilton Zero Cukru. Linia Juiced, którą reprezentuje Aussie Style Lemonade, to napoje stworzone na bazie soków owocowych. Ultra to napoje bez dodatku cukru. Tak szerokie portfolio idealnie wpisuje się w strategię 24/7 producenta – firmę Coca-Cola HBC, oferującą konsumentom napoje na każdą okazję i porę dnia.  

O Monster Energy

Monster Energy z siedzibą w Coronie w Kalifornii jest wiodącym sprzedawcą napojów energetycznych
i napojów alternatywnych. Przełamując tradycję, Monster Energy wspiera scenę i sport. Motocross, off-road, NASCAR, MMA, BMX, surfing, snowboard, narty, deskorolka, esport czy rock and rollowy styl życia, Monster Energy to marka, która wierzy w autentyczność i w to, co reprezentują sportowcy i dyscypliny sportowe, gracze i muzycy. To coś więcej niż napój, to sposób życia sportowców, zespołów i fanów.

Oficjalna strona: monsterenergy.com
Media: facebook, instagram, youtube