Już jutro w czwartek 20. września o godzinie 5.30 rano, odbędzie się światowa premiera długo wyczekiwanej produkcji „Were the trail ends”. Relacja prosto z czerwonego dywanu The Pearl Theatre w Las Vegas oraz premiera filmu „Where the trail ends” będzie transmitowana na żywo, na RedBull.com/WhereTheTrailEnds. Widzowie którzy przegapią transmisję, będą mogli obejrzeć film na żądanie przez 24 godziny po premierze, na RedBull.com/WhereTheTrailEnds.

“Where the trail ends” to najbardziej widowiskowa produkcja rowerowa minionej dekady. Jest ukoronowaniem trzech lat podróży do najdalszych i najbardziej nieznanych zakątków świata. To rowerowy spektakl, w którym udział wzięło kilkunastu najlepszych na świecie zawodników: Darren Berrecloth, Andreu Lacondeguy, Cameron Zink, Kurt Sorge, James Doerfiling oraz inni profesjonalni freeriderzy. „Where the trail ends” oczaruje wszystkich widzów spektakularną akcją oraz determinacją do osiągnięcia sportowych sukcesów w urzekających krajobrazach najróżniejszych regionów świata.

Od 21. września „Where the trail ends” będzie dostępny na DVD, Blu-ray i iTunes na całym świecie. Więcej informacji, na oficjalnej stronie filmu WhereTheTrailEnds.com lub RedBull.com/WhereTheTrailEnds.