23 kwietnia 2014, Saalfelden Leogang, Austria – za trzy tygodnie otworzy się Bike Park Leogang. Już 15-go maja rowerzyści powrócą na odświeżone trasy i będą mogli cieszyć się jazdą w jednym z najlepszych miejsc w Europie. Aby zobaczyć próbkę tego co czeka na rowerzystów w Leogangu, obejrzyjcie koniecznie trzecią i zarazem ostatnią część z serii „Moments of Contrast”.

Bike Park Leogang jest miejscem, gdzie odbywały się jedne z najlepszych imprez na świecie. Wystarczy wspomnieć o zeszłorocznej bitwie pomiędzy Gee Atherton’em i Steve Smith’em podczas Pucharu Świata DH czy o zawodach dirtowych 26TRIX, które są częścią FMB World Tour. Przez wiele lat wywalczono i stracono tu wiele tytułów, a wszystko to w tej małej austriackiej wiosce. Takie momenty sprawiły, że rejon Saalfelden Leogang jest uważany za jeden z najlepszych w Europie do jazdy na rowerze. Jednak to nie tylko zawody sprawiają, że chce się tu przyjechać. Bike Park Leogang to idealne miejsce do rekreacji i odpoczynku z rowerem. Znajdziemy tutaj mnóstwo tras dla każdego, od amatora po profesjonalistę, a ekipa odpowiedzialna za utrzymanie tras zadba, by były one w najlepszej z możliwych kondycji.

Trzecia, a zarazem ostatnia część „Moments of Contrast” pokazuje dwa światy, które spotykają się na trasach bike parku. Dla profesjonalnych zawodników to miejsce jest polem bitwy, podczas gdy dla zwykłych rowerzystów jest to miejsce gdzie mogą oderwać się od codziennych problemów i zaznać nieco adrenaliny. To co sprawia, że rejon Saalfelden Leogang jest wyjątkowy, to fakt, że cała akcja, która się tutaj dzieje, jest łatwo dostępna dla wszystkich. I seria „Moments of Contrast” właśnie to pokazuje.

Wielkie otwarcie planowane jest na 15-go maja i spodziewamy się wielu rowerzystów, którzy są spragnieni emocji. Aby uczcić otwarcie nowego sezonu zdecydowaliśmy, że karnety w weekend otwarcia, będą tańsze o 15%. Zobaczcie „Moments of Contrast – Opening”, aby nabrać ochoty i przyjechać na otwarcie. Ekipa „Lahnvalley Crew”, która jest odpowiedzialna za film zaprasza na miejsce wszystkich, z chęcią zobaczymy stare i nowe twarze.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www: bikepark-leogang.com/en” oraz na facebooku: facebook.com/Leogang.Bikepark.