Wszystko zaczyna się od trasy. Chrupnięcie szutru, zapach porannej jazdy czy uczucie strzepywania małych kamyczków po idealnie zrobionym scrubie. To wspaniałe wspomnienia każdego trail doga, który z radością towarzyszy swojemu rowerzyście.

Raven, to 13-letni emerytowany trail dog ze Squamish w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, który spędził niezliczoną ilość dni bawiąc się na gliniastych trasach. Zaawansowany wiek sprawił, że w końcu Raven przeszła na emeryturę i pilnuje teraz domu, a także obserwuje jak kolejne psy towarzyszą swoim panom w trakcie rowerowych uciech.

Filmem „A Dog’s Tale” świętujemy radość z jazdy na rowerze górskim, ale oczami psa. Raven zabiera nas do swoich wspomnień z tras w Kolumbii Brytyjskiej, Utah czy południowoafrykańskich szlaków. Po drodze spotkamy jedne z najbardziej zadziornych, czworonożnych osobowości, które cieszą się światem rowerów na swój własny sposób. Podobnie jak ludzie, bez względu na to czy chodzi o skakanie, pokonywanie ciasnych zakrętów czy wyruszanie na nowe szlaki.

O marce Shimano

Misją założonej w 1921 roku firmy Shimano jest umożliwienie klientom bliższego kontaktu z naturą, wspieranie ich w realizacji pasji oraz promowanie nowego stylu życia. Dlatego pragniemy tworzyć wyjątkowy osprzęt i odzież przeznaczone dla rowerzystów. Możemy pochwalić się niemal stuletnim doświadczeniem w opracowywaniu cieszących się międzynarodową renomą komponentów rowerowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty prowadzą do zwycięstwa kolejne pokolenia sportowców i zapewniają nieograniczone możliwości poznawania świata na rowerze

Oficjalna strona:
shimano.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube