Wyniki zawodów:

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski DH 2018

W nawiasach podano liczbę punktów zdobytych w eliminacjach. Do końcowej klasyfikacji końcowej zaliczane są wszystkie rundy, ale opuszczany jest jeden najgorszy rezultat danego zawodnika.

Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110080972247Staniewicz NataliaJedziemy Swoje Racing Team200 (50)(50)200 (50)550
210062368960Rygielska-Szymańska Ewa200 (40)160 (40)440
310059303861Gruszka MartynaDownhill City Team0 (40)40

Juniorzy

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110058635773Kaczmarczyk KrzysztofGoRide Racing Team160 (40)160 (25)200 (50)635
210062390683Rawicki FilipB.P. Reactor140 (30)200 (50)110 (30)560
310058565752Ranosz WojciechGravity Revolt125 (25)140 (40)140 (12)482
410080635272Sukiennik AdrianGravity Revolt95 (16)110 (30)160 (40)451
510075510743Bukiej AdrianShred Team Poland85 (10)90 (20)125 (20)350
610080180382Kaszycki AlexGoRide Racing Team90 (12)95 (14)90 (14)315
710058563328Więcławek ArturGravity Revolt110 (20)125 (16)271
810060022671Raszyk TomaszShred Slytech Poland Team200 (50)250
910082041671Rawicki IwoB.P. Reactor95 (25)120
1010060820192Goryczka Marek0 (14)(16)30

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110007405932Łukasik SławomirHiag-Data NS Bikes Factory Racing200 (50)200 (40)490
210009567820Hryszko ArturSanocki Klub Kolarski140 (30)140 (20)125 (20)475
310015406212Konstanty DamianGravity Revolt160 (40)160 (40)400
410080487045Purzycki AdrianBorn2bike125 (16)110 (14)95 (16)376
510051669961Świercz KamilJedziemy Swoje Racing Team95 (12)85 (25)110 (25)352
610059884043Macura SebastianABC - Arek Bike Center95200 (50)345
710009083325Czermak WojciechGoRide Racing Team125 (50)140 (30)345
810014377505Zamojski KonradRema Sudety Sport Team110 (25)80 (10)225
910081417235Szyndlarewicz PrzemysławBikePlanet85 (14)75 (12)186
1010010011794Kostusiak MateuszMitko MTB160 (16)176
1110015406109Madzia Mateusz80 (10)69159
1210081414205Sowa DawidBikePlanet75 (5)70 (5)155
1310008942572Hojnor Maciej90 (30)120
1410073198709Piekara RobertKross Enduro Team90 (20)110
1510062056742Rutkowski JakubThe Old Pricks7070
1610007715019Tarkowski MarcinK.S. Freaky Rippers Łódź6969
1710082598211Foitzik MaciejBikePlanet6868
1810010120215Sander WojciechKS Agros Zamość(14)14

Masters I

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110060566881Miśkiewicz ArturGoRide Racing Team200 (40)95 (20)200 (40)595
210007915483Wieczorkiewicz Aleksander3Racing Downhill Group160 (30)68 (40)140 (30)468
310060215358Jasiński MateuszGoRide Racing Team95 (10)110 (25)160 (50)450
410004177751Śliwa MichałMyślenice Akvo-Active HorizonBikes140 (50)200 (50)440
510059130069Małaszkiewicz JacekBorn2bike125 (20)160 (30)80 (20)435
610063024924Kruk StanisławBorn2bike110 (16)125 (16)85 (10)362
710056301511Włodarski Jan90 (14)80 (12)95 (16)307
810060093100Woźniak Piotr80 (5)70125 (25)305
910058570301Bieda MarekGravity Revolt70 (25)140 (14)249
1010081625783Zapisek JanKlub Kolarski Komobike75110 (12)197
1110081464321Dudek RadosławPrestoSport8590175
1210062390582Rawicki Łukasz69 (12)69 (10)160
1310058964462Nowak Marcin90 (14)104
1410060498577Urbaniak Tomasz8585
1510005393988Wicher JakubElemeledudki Racing Team75 (5)80

Masters II

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110056197437Gembalik PiotrSyndrome Racing200 (50)200 (40)200 (50)740
210081654378Michalski Hubert160 (40)160 (50)410
310061205970Szymański Artur140 (30)160 (40)370
410061066433Góra GrzegorzLoża Szyderców140 (25)165
510003837746Kosiński Piotr3Racing Downhill Group125 (16)141
610059489575Wiszniewski Rafał0 (30)30
710057814723Karczewski Artur0 (20)20