Wyniki zawodów:

Klasyfikacja końcowa:

W nawiasach podano liczbę punktów zdobytych w eliminacjach. Do końcowej klasyfikacji końcowej zaliczane są wszystkie rundy, ale opuszczany jest jeden najgorszy rezultat danego zawodnika.

Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110080972247Staniewicz NataliaJedziemy Swoje Racing Team200 (50)(50)200 (50)110 (20)160 (40)160 (40)1030
210062368960Rygielska-Szymańska Ewa200 (40)160 (40)90 (14)140 (30)140 (30)714
310007937109Skrzypnik SoniaJedziemy Swoje Racing Team200 (50)200 (50)500
410010642294Budner NataliaDirt It More125 (30)200 (50)405
510059303861Gruszka MartynaDownhill City Team(40)140 (25)205
610080445922Burek KatarzynaABC Arek Bike Center160 (40)200
710083994708Micherda Maja95 (16)111

Juniorzy

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110058635773Kaczmarczyk KrzysztofGoRide Racing Team160 (40)160 (25)200 (50)200 (30)200 (50)200 (14)1144
210062390683Rawicki FilipB.P. Reactor140 (30)200 (50)110 (30)160 (40)160 (40)110 (50)980
310080635272Sukiennik AdrianGravity Revolt95 (16)110 (30)160 (40)110 (20)140 (16)160 (30)816
410058565752Ranosz WojciechGravity Revolt125 (25)140 (40)140 (12)125 (25)85 (30)125 (40)797
510058563328Więcławek ArturGravity Revolt110 (20)125 (16)140 (50)110 (20)140 (25)756
610075510743Bukiej AdrianShred Team Poland85 (10)90 (20)125 (20)90 (12)125 (25)95 (20)622
710080180382Kaszycki AlexGoRide Racing Team90 (12)95 (14)90 (14)95 (16)90 (12)528
810082041671Rawicki IwoB.P. Reactor95 (25)(14)95 (14)85 (16)344
910060022671Raszyk TomaszShred Slytech Poland Team200 (50)250
1010060820192Goryczka Marek(14)(16)90 (12)132

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110009083325Czermak WojciechGoRide Racing Team125 (50)140 (30)160 (30)200 (40)200 (30)1005
210007405932Łukasik SławomirHiag-Data NS Bikes Factory Racing200 (50)200 (40)200 (50)160 (50)950
310009567820Hryszko ArturSanocki Klub Kolarski140 (30)140 (20)125 (20)140 (40)140 (25)820
410059884043Macura SebastianABC - Arek Bike Center95200 (50)125 (25)160 (50)705
510080487045Purzycki AdrianBorn2bike125 (16)110 (14)95 (16)95 (20)110 (16)140 (16)662
610051669961Świercz KamilJedziemy Swoje Racing Team95 (12)85 (25)110 (25)68 (12)125 (14)110 (25)626
710015406212Konstanty DamianGravity Revolt160 (40)160 (40)(20)420
810014377505Zamojski KonradRema Sudety Sport Team110 (25)80 (10)85 (14)324
910073198709Piekara RobertKross Enduro Team90 (20)(10)125 (40)275
1010010011794Kostusiak MateuszMitko MTB160 (16)90266
1110004338005Zieliński Grzegorz110 (16)90 (30)246
1210008942572Hojnor Maciej90 (30)80 (5)205
1310011103551Żbikowski Jakub75 (10)95 (12)192
1410081417235Szyndlarewicz PrzemysławBikePlanet85 (14)75 (12)186
1510009567719Gładysz Kamil7095 (20)185
1610015406109Madzia Mateusz80 (10)69159
1710081414205Sowa DawidBikePlanet75 (5)70 (5)155
1810083120391Ścieszka Adrian6969
1910062056742Rutkowski JakubThe Old Pricks7070
2010007715019Tarkowski MarcinK.S. Freaky Rippers Łódź6969
2110082598211Foitzik MaciejBikePlanet6868
2210010120215Sander WojciechKS Agros Zamość(14)14

Masters I

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110060566881Miśkiewicz ArturGoRide Racing Team200 (40)95 (20)200 (40)200 (40)160 (40)200 (50)1170
210060215358Jasiński MateuszGoRide Racing Team95 (10)110 (25)160 (50)125 (25)200 (50)160 (20)925
310007915483Wieczorkiewicz Aleksander3Racing Downhill Group160 (30)68 (40)140 (30)140 (30)140 (30)808
410059130069Małaszkiewicz JacekBorn2bike125 (20)160 (30)80 (20)80 (5)125 (25)140 (30)755
510004177751Śliwa MichałAkvo-Active HorizonBikes140 (50)200 (50)160 (50)650
610060093100Woźniak Piotr80 (5)70125 (25)95 (16)110 (16)125 (16)613
710056301511Włodarski Jan90 (14)80 (12)95 (16)70 (12)80 (20)489
810063024924Kruk StanisławBorn2bike110 (16)125 (16)85 (10)110 (10)482
910081625783Zapisek JanKlub Kolarski Komobike75110 (12)6869 (14)348
1410060498577Urbaniak Tomasz8585 (20)110 (40)340
1010062390582Rawicki Łukasz69 (12)69 (10)6285 (5)312
1110058570301Bieda MarekGravity Revolt70 (25)140 (14)249
1210081464321Dudek RadosławPrestoSport859066241
1310058964462Nowak Marcin90 (14)95 (12)211
1510057759137Adamski DawidFmd Toruń6590 (10)165
1610005393988Wicher JakubElemeledudki Racing Team75 (5)69149
1710079863417Gardeła TomaszBorn2bike6475139
1810003842695Krawczyk Krzysztof90 (14)104
1910052262166Magdziarz Bartosz7575
2010056478333Myśko Andrzej7070
2110083874769Kutaj Tomasz6767
2210083852238Palacz Wojciech6363
2310083356831Gąsienica Gładczan Józef(25)25

Masters II

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
110056197437Gembalik PiotrSyndrome Racing200 (50)200 (40)200 (50)200 (50)200 (50)200 (50)1250
210061205970Szymański Artur140 (30)160 (40)110 (20)125 (25)160 (40)850
310081654378Michalski Hubert160 (40)160 (50)160 (40)610
410003837746Kosiński Piotr3Racing Downhill Group125 (16)140 (30)160 (40)511
510083691075Kaczanowski Tomasz125 (25)140 (30)320
610061066433Góra GrzegorzLoża Szyderców140 (25)165
710059489575Wiszniewski Rafał0 (30)30
810057814723Karczewski Artur0 (20)20