Wyniki zawodów:

  1. runda – 25-26.07 Czarna Góra
  2. runda – 15-16.08 – Czarna Góra – Mistrzostwa Polski DH
  3. runda – 21-23.08 – Kluszkowce
  4. runda – 19.09 – Zakopane, Harenda

Klasyfikacja końcowa:

W nawiasach podano liczbę punktów zdobytych w eliminacjach.

Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
Pkt.
110094406444Przybysławska Patrycja160 (25)160 (25)200 (40)160 (40)810
210107237019Frątczak JustynaQuest Racing Team140 (140)125 (20)160 (50)535
310060377026Januła InkaABC Arek Bike Center200 (50)200 (30)480
410107420915Zielińska OliwiaGravity Revolt110 (16)200 (50)376
510081592138Kulesza Oliwia125 (30)0 (50)205
610080445922Burek Katarzyna140 (40)180
710019038858 Grabkowska DorotaBold Cycles95 (14)109

Juniorzy

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
Pkt.
110107079492Szydełko Jan200 (40)200 (50)140 (40)125 (25)820
210097320282Kokolus MichałCyklo Tym Havirov110 (30)140 (14)160 (50)160 (30)694
310058562823Podgórski SebastianGravity Revolt160 (50)160 (40)200 (50)660
410082041671Rawicki IwoVeloProjekt Racing Team125 (25)0 (30)200 (30)140 (40)590
510106405849Gorączko Filip90 (14)110 (12)110 (20)110 (20)486
610093447356Strzępek Piotr140 (10)0 (25)125 (25)325
710097411020Zembrzuski SzymonOsa Racing80 (20)125 (16)241
810107271977Pająk JanABC Arek Bike Center95 (16)0 (10)121
910107518016Budz Błażej95 (20)115
1010097412232Sewiło KacperToken Grupa Iinstalbud Wilga Go95 (16)111
1110106934501Mrózek Adrian95 (16)111
1210107272280Śliwka MikołajTeam ABC Arek Bike Center85 (12)97

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
Pkt.
110015406412Konstanty DamianGravity Revolt160 (40)160 (40)200 (50)200 (50)900
210016207468Ziobro MichałABC Arek Bike Center140 (30)140 (30)160 (40)160 (30)730
310058635773Kaczmarczyk Krzysztof GoRide - NS Bikes Racing Team125 (25)125 (25)110 (30)110 (20)570
410007405932Łukasik SławomirNS Bikes FroPro200 (50)200 (50)500
510080487045Purzycki AdrianBorn2bike95 (12)140 (25)95 (16)383
610081414205Sowa DawidQuest Racing Team95 (20)75 (10)125 (20)345
710004338005Zieliński Grzegorz110 (16)110 (16)252
810107184172Odziomek OlafABC Arek Bike Center90 (14)90 (14)208
91000908332Czermak Wojciech 140 (40)180
1010008151721Szymczuk Lukasz 125 (25)150
1110107497202 Bojda Maciej80 (20)100
1210009567719Gładysz KamilSKK Syndrome Racing8585
1310106841137Puchała MichałTeam Trek Fabryka Rowerów69 (5)74

Masters I

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
Pkt.
110003793286Jodko MaciejSpecialized MTB Academy200 (50)160 (40)200 (40)200 (50)940
210080416014Madej ŁukaszMTB Academy125 (25)125 (25)125 (30)125 (25)605
310059130069Małaszkiewicz JacekKrakowska Szkoła Enduro140 (30)0 (16)160 (50)110 (16)522
410060498577Urbaniak Tomasz95 (14)140 (25)160 (30)464
510007915483Wieczorkiewicz Aleksander3Racing Downhill Group160 (40)140 (30)370
610056301511Włodarski Jan110 (20)110 (12)252
710007311962Perin ArkadiuszABC Arek Bike Center200 (50)250
810063024924Kruk StanisławBorn2bike110 (20)95 (20)245
910083852238Palacz Wojciech FF-Sport95 (16)90 (14)215
1010007843745Porochniak Konrad 140 (40)180
1110081625783Zapisek JanKlub Kolarski Komobike85 (10)70165
1210060093100Woźniak PiotrSSR-Team95 (14)109
1310058964462Nowak MarcinOFR0 (16)85 (5)106
1410106404839Gruczyński Tomasz90 (12)102
1510107288145Noskowicz Mateusz80 (10)90
1610006124926Jezierski Tomasz9090
1710079863417Gardeła TomaszBorn2Bike7575
1810010011794Kostusiak Mateusz0 (20)20

Masters II

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
Pkt.
110060566881Miśkiewicz ArturGo Ride200 (50)200 (50)200 (50)200 (50)1000
210056197437Gembalik PiotrSyndrome Racing160 (40)125 (20)140 (30)515
310059127847Klimczuk RafałGravity Revolt110 (14)160 (40)125 (25)474
410081464321Dudek Radosław140 (30)160 (40)370
510094406545Przybysławski Tomasz 125 (25)110 (20)280
610107273694Sowa Dominik140 (30)85 (12)267
710023525312Bryja Mariusz160 (30)190
810003837746Kosiński Piotr3Racing Downhill Group140 (25)165
910063083023Szwed BartoszScott Bartbass Group95 (16)111
1010060356414Wypiór RafałDHL Worldwide Express90 (10)100
1110003836433Koniuszewski WojtekTotalbikes0 (40)40