Wyniki zawodów:

  1. runda – 2.08 Rzyki, Czarny Groń
  2. runda – 13.09 Kasina Wielka / zawody odwołane
  3. runda – 31.10 Wrocław

Klasyfikacja generalna:

11-14 lat - Licencja PZKol [KOBIETY]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Aleksandra Dorsz10090422269WołominKamyk Radzymin MTB Team41.2327.71,08,93
11-14 lat - Brak licencji [MĘŻCZYŹNI]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Kajetan WoźniakWrocławDirt Kosmos31.1721.252.37
2Emil BilmonWrocław31.4521.3252.77
3Krystian SoborakWrocław20.681,20,68
4Michał KosRudniki21.41,21,40
5Szymon RudyWarszawa21.871,21,87
6Dawid Zajak Warszawa21.991,21,99
7Wiktor RozenWrocław22.581,22,58
8Jan BurakiewiczWrocław23.651,23,65
9Hubert DurlakWrocław241,24,00
10Mikołaj Grzeszczak Wrocław24.371,24,37
11-14 lat - Licencja PZKol [MĘŻCZYŹNI]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Gracjan Zborowski 10056477727Dzierżoniów 21.011,21,01
15-18 lat - Brak licencji [MĘŻCZYŹNI]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Jakub Woźniak WrocławFcR27.8819.8547.73
2Błażej Załóg Nowa Sól Spark Nowa Sól28.1920.448.59
3Kacper SułkowskiLimanowa31.0321.4252.45
4Ignacy SławińskiWrocławFcR20.091,20,09
5Piotr Michalski WarszawaWarszawa bike team20.211,20,21
6Adrian GrabowskiWrocławGrabekmtb20.271,20,27
7Tomasz OżógWrocław20.511,20,51
8Piotr BorkowskiWrocławFcR20.71,20,70
9Miłosz Mitrofaniuk Dzierżoniów21.221,21,22
10Kamil SchwendnerWrocław21.241,21,24
11Bartosz SiejkWarszawa22.891,22,89
12Miłosz KrzykwaWrocław23.881,23,88
15-18 lat - Licencja PZKol [MĘŻCZYŹNI]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Kamil Bandurowski10092542327Nowa sólSpark Nowa Sól27.2619.7647.02
2Ivo Rawicki 10082041671Rędziny27.7119.4247.13
3Adam Komisaruk10062400181Nowa Sól27.9319.6347.56
4Igor Ratajczak10058656688Nowa SólSpark Nowa Sól 30.6322.7653.39
5Paweł Bielecki10055329588WałbrzychKKW NEXELO WAŁBRZYCH25.131,25,13
1990r. i wcześniej - Masters - Brak licencji [KOBIETY]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Lidia SułkowskaLimanowa41.3527.741,09,09
1990r. i wcześniej - Masters - Brak licencji [MĘŻCZYŹNI]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Maciej GóraWroclawZoka house29.5520.1949.74
2Szymon GustaPasikurowiceHollywood brothers19.831,19,83
3Marek GodyńGliwiceHadronsport / Cruel / Evoc / 43ride22.491,22,49
4Łukasz SułkowskiLimanowa23.621,23,62
1990r. i wcześniej - Master - Licencja PzKol [MĘŻCZYŹNI]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Jakub Wicher10005393988KrakówElemeledudki Racing Team27.520.848.3
2Artur Wiszniewski 10063922071Słupsk 29.7621.2551.01
3Jakub Durlik10059364283WrocławSC Team31.3420.7852.12
2002r. i wcześniej - Open - Brak licencji [KOBIETY]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Magdalena KwiatkowskaWrocław36.4324.731,01,16
2Olga PodstawaKłobuck26.261,26,26
2003r. i wcześniej - Elita - Licencja PzKol [KOBIETY]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Dorota Bielecka 100 553 194 84WałbrzychKKW NEXELO WAŁBRZYCH25.151,25,15
2002r. i wcześniej - Open - bez licencji [MĘŻCZYŹNI]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Piotr RoszkowskiKraków26.0719.3345.4
2Przemek AbramowiczWrocław26.5619.3645.92
3Miłosz MichtaWrocław26.7919.1445.93
4Jakub KantorKłobuckrowery.pl28.5419.5848.12
5Alexandr SidorDačice20.311,20,31
6Alex HudimWrocław21.791,21,79
7Dariusz SojkaWrocław22.791,22,79
8Łukasz Wojtas Bielsko Biała 22.81,22,80
2003r. i wcześniej - Elita -Licencja PzKol [MĘŻCZYŹNI]
Imię i nazwiskoUCI IDMiejscowośćKlub#1 Rzyki#2 WrocławSuma
1Gustaw Dądela10008551946WrocławCST 7RMTB Team25.8818.8944.77
2Filip Rawicki 10062390683Rędziny26.6619.5346.19
3Dawid Sowa10081414205Karpacz20.581,20,58