JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Do rowerowej walki o nasze karki w 2012 dołączył producent ochraniaczy Moveo.

Kim są i jakie mają doświadczenie zobaczcie sami www.moveosafety.com 

Otwierając pudełko i składając ochraniacz , najbardziej zaintrygowanym byłem stwierdzeniem producenta :

” Nie musisz się martwić o dobór odpowiedniego rozmiaru – MOVEO zmienia się dla Ciebie w kilka sekund od rozmiaru S do XL – oszczędzasz czas i pieniądze „

Faktycznie… nie skłamali ! Elastyczny łącznik tylnej części z 2 przednimi panelami można wysunąć lub wsunąć – pozwala to na odpowiednie dopasowanie  do obwodu klatki piersiowej. Czyli jeden ochraniacz może być używany przez kilka osób ! Dobre rozwiązania, możesz pożyczyć koledze, koleżance ;). Rozwiązanie to stanowi również ciekawą propozycję dla firm, osób które zajmują się profesjonalnym szkoleniem w sportach rowerowych, motorowych – dzięki takiemu patentowi można szybko dopasować rozmiar do kursanta.

MOVEO Brace jest  kompatybilnym z każdym kaskiem typu full-face (zamkniętym, integralnym). Ochraniacz w znacznym stopniu redukuje ryzyko uszkodzenia kręgów szyjnych podczas wypadku.

Całość składa się z 3 elementów. Po złożeniu za dobre trzymanie odpowiadają szelki ( rozwiązanie jak w każdej innej firmie). Tylna płetwa opierająca się na plecach ma możliwość odpięcia piankowej wyściółki – co ma ułatwić noszenie ochraniacza z żółwiem.

Na naszych zdjęciach ochraniacz nie ma grafiki tylko dlatego, że

każdy może przed zakupem sam zdecydować która będzie dla niego najlepsza www.moveosafety.com

Moveo potwierdza zasadę – najprostsze rozwiązania są najlepsze !

I ta waga … – 793g

dystrybutor: www.biketime.pl

sklep: www.sklep.43ride.com/?20,stabilizator-moveo-safety-dynamic