FOOG wear – Made in Poland

Cała historia zaczęła się od poszukania idealnych ciuchów do zjazdu, przejażdżek enduro czy treningów XC.  Okazało się że nie jest łatwo dobrać idealny ubiór, który sprosta naszym wymaganiom.  Tu za dużo wzorów, tam nie ma kieszeni, z kolei gdzie indziej nie ma rozmiaru… oo a tu za drogo… aha a tego modelu nie miał dystrybutor… i w taki oto sposób narodziła się myśl.. Dlaczego nie stworzyć własnych ubrań idealnych dla ludzi lubiących się wyróżnić i poszukujących czegoś funkcjonalnego? Tak to jest to!!!

Prace trwały całą zimę 2012/2013, poszukiwania materiałów, prace na krojem, projekty graficzne, wreszcie testy….. w taki oto sposób powstał FOOG.

Co nas wyróżnia z niezliczonej ilości marek ciuchów rowerowych?
Czyste linie, wyraźna kolorystyka, oryginalny krój, funkcjonalność, materiały, styl

fog2

Co u nas znajdziesz?

ENDOOG- linia ubrań do enduro
Koszulka długi rękaw
Koszulka krótki rękaw
Spodenki krótkie
Kurtka sofshell

DHOOG- linia ubrań dla zawodników i amatorów zjazdu
Koszulka długi rękaw
Spodnie długie
Spodnie krótkie
Kurtka softshell

Ponadto wyposażysz się u na w koszulki T-shirt oraz stylowe skarpety!

Na czym polega funkcjonalność naszych ubrań?
Nasze koszulki i bluzy wyposażone są w dwa rodzaje kieszeni;
– kieszeń na karnet z suwakiem znajdziesz w koszulkach z długim rękawem enduro oraz dh
– kieszeń tylna na suwak, nie za duża ale pojemna, wystarczy aby schować coś do jedzenia,  łatki, klucze i telefon

A co ze spodniami?
Każde nasze spodnie wyposażone są w jedna przednią kieszeń, zamykaną na suwak oraz kieszeń tylną umiejscowioną na wysokości lędźwi, idealną na telefon lub drobniaki na piwko na szczycie.

Jakie stosujemy materiały?

Na wszystkie nasze koszulki stosujemy najwyższej jakości dzianinę poliestrową, specjalnie zaprojektowaną pod stroje sportowe. Cechuje ją bardzo dobra przepuszczalność powietrza oraz krótki czas schnięcia po praniu czy po niezapowiedzianej ulewie na trasie.

Nasze spodnie szyjemy z tkaniny poliestrowej typu cordura, jest to bardzo mocna, pleciona tkanina poliestrowa. W spodniach zjazdowych znajdziesz wstawki z cordury nylonowej, umiejscowione  w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia. Tkanina nylonowa jest właściwie niezniszczalna.
Aby nasze spodnie były przewiewne i nie krępowały ruchów podczas jazdy, zastosowaliśmy ścigacze umiejscowione w miejscach najbardziej podatnych na rozciąganie.

informacja : www.facebook.com/pages/FOOG

fog3

fog1