JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Dartmoor prężnie rozwija swoje produkty i bardzo miło odwiedza się na targach takie stoiska oraz ogląda nową dobrą kolekcję. Jeżeli dodamy do tego, że to Polska marka, gdzie „riderzy” sami wymyślają, projektują i następnie testują zanim trafi to na półki sklepowe, to przyjemność/duma jest co najmniej zdwojona. Zatem 2015 start w „pocztówkowym” przekazie.

Slajd1

Fajnie skomponowane stoisko prezentowało kompletne rowery jakie będzie można kupić. Roots RED devil, Wish ENDURO, Wish BIKEPARK, PRIMAL to kompletne rowery które w ciekawej specyfikacji będzie można zakupić i „katować” na wybranych przez siebie trasach. Zębatki TRIAL (narrow-wide chainrings) to przetestowane w boju zębatki w dobrej wadze i mają działać bez użycia napinacza.

Slajd2 Slajd3

Nowa kierownica 35mm LIGHTNING (299g) + mostek FURYv.2 35mm (170g) prezentowały sie smakowicie.

Slajd4

Koła 27,5 Rocket nowe w kolekcji Dartmoor to połączenie wytrzymałości i niskiej wagi. Jakoś umknęło to fotografii, ale ciekawą pozycją są chwyty MAZE (98g) z jednostronym mocowaniem i ciekawym wzorem. Chwyty do szerokiego zastosowania od FR do Dirtu.

Slajd5

 

Jest jeszcze wiele do opisania, „pocztówkowo” naświetliłem trochę tego, czego w 2015 możemy się spodziewać. Szerzej i wiecej postaram się przekazać wkrótce.

pozdro – Zbig