Alpinestars przedstawiać jakoś specjalnie nie muszę, każdy zna tą markę. Marka, która świetnie przyjęła się na naszym rynku, mocno wspiera zawodników na scenie i co najważniejsze, daje rozwijać skrzydła rodakowi Bartkowi „JAWS”. Astars przyzwyczaił wszystkich do dobrej jakości i ciekawych rozwiązań w zakresie ubioru i ochrony na rowerze. Zapraszam na „pocztówkowy” przekaz.

Slajd1

Astars podzielił kolekcję „bike” na 5 segmentów; Enduro, ALLmountain, DH/bmx, Freeride. Freeride to dobrze znane spodenki Manual w nowych kolorach oraz całkowicie nowe koszulki TOTEM 3/4.Slajd2

Enduro to lekko przeprojektowana znana i dobrze przyjęta seria odzieży DROP. Spodenki z „wkładką” oraz nowa koszulka z kieszonkami + rękawiczki.

Slajd3

DH/BMX to pełna linia spodenek i spodnie A-LINE oraz SIGHT. Rękawiczki astars dopasowane do każdej kategorii, do wszystkich warunków atmosferycznych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Slajd4

Powyżej koszulki serii Freeride model TOTEM3/4, a obok słuchawki które skutecznie wypełnią głowę ulubioną muzyką (mam nadzieję, że po jeździe, a nie w trakcie ;) ).

Slajd5

Ochrona astars to znane i cenione ochraniacze serii MOAB, A-line, MTB BIONIC. Na uwazgę zasługują nowe ochraniacze zastępujące model Kevlar o nazwie ALPS2 oraz całkowicie nowe do lżejszego zastosowania PARAGON. Ochraniacz tzw „żółw” z możliwością (przygotowany) do montażu bukłaka na wodę.

Ciężko zmieścić na „pocztówkach” pełną kolekcję… Dla osób, które nie do końca są przekonane do jazdy w jersey’u astars przygotował specjalne koszulki, tzw. TEE (t-shirt), gdzie bazą materiałową jest mieszanka bawełny z technicznymi splotami,co ma zapewnić duży komfort (takie połączenie właściwości jersey’a i tradycyjnej koszulki bawełnianej). Postcard przedstawiony a w szczegółach kolekcję astrs przedstawię już wkrótce.

Zbig