Marka ION dodała do swojej kolekcji ubrań nowe modele wchodzące w skład serii Traze. Ta linia ciuchów dedykowana jest głównie do all mountain i enduro, a nowymi modelami są koszulka z długim rękawem (tzw. longsleeve) oraz spodenki. Dzięki kombinacji nowej koszulki Helix LS ze spodenkami Vertex, otrzymujemy typowy dla IONa wygląd, inspirowany korzeniami marki, czyli surferami. Ubrania z nowej kolekcji wykonane są oczywiście według najwyższych standardów i z wykorzystaniem wszystkich technologii ION, a wszystko to dla zwiększenia komfortu użytkowania i wygody podczas długich górskich przejażdżek.

ion-2016-tee-ls-helix ion-2016-bikeshort-vertex
Koszulka ION Helix LS oraz spodenki ION Vertex

Koszulka HELIX LS

Kompletnie nowa koszulka ION Helix LS posiada regularny krój i spełnia wszystkie wymagania stawiane przez obecnych zawodników enduro i all mountain. Koszulka w części wykonana jest z połączenia węgla drzewnego z bambusa i poliestru. Nanocząsteczki pochodzące z bambusa wplatane są w całościową strukturę, dzięki czemu uzyskujemy doskonały efekt chłodzący. Dodatkowo ION zastosował specjalne boczne panele, aby jeszcze bardziej polepszyć wentylację. Poza tym koszulka posiada dobrze znaną z pozostałych produktów, specjalną ściereczkę do przecierania gogli czy okularów, która wszysta jest od wewnętrznej strony. Znajdziemy również tu małą kieszonkę na karnet. Dostępne są dwa kolory – czarny i szkarłatny czerwony. Kolorystycznie koszulka ION Helix LS idealnie dopełnia spodenki Vertex i jest zaprojektowana w tym samym stylu co koszulka Strait SS.

  • Kolory: czarny, szkarłatny czerwony
  • Rozmiary: S – XL

ION powiększa kolekcję ubrań z serii Traze 2016

Spodenki Vertex

Spodenki Vertex są topowym produktem IONa z serii dedykowanej do all mountain. Są bardzo lekkie i elastyczne (dodatki stretchu), a do tego posiadają wkładkę z Coolmax’u. Dzięki dodatkom stretchu, są one bardzo wytrzymałe i zapewniają maksimum komfortu w każdej sytuacji. Wstawki z Coolmax’u zapewniają lepszą wentylację w gorące dni, oraz trzymają ciepło, gdy jest trochę chłodniej. Kolejny plus to laserowo wycinane otwory wentylacyjne na wewnętrznej stronie nogawek. Regulacja w pasie za pomocą rzepa sprawi, że dopasujemy spodenki do każdego rozmiaru bez większego wysiłku. Dla zwiększenia widoczności zastosowano też odblaskowe elementy, a do przewożenia drobnych rzeczy mamy dwie zapinane na suwak kieszenie (w jednej z nich specjalna wstawka na telefon).

  • Kolory: czarny, szkarłatny czerwony, granatowy, oliwka
  • Rozmiary: S – XL

ION powiększa kolekcję ubrań z serii Traze 2016


Więcej informacji: ion-products.com