Octane One Kode – uniwersalny frameset dla każdego

Przedstawiamy wam Octane One Kode’a – uniwersalny frameset all-round. Co w nim takiego fajnego? Co sprawia, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych produktów w naszej ofercie?

Octane One Kode - uniwersalny frameset dla każdego

Po pierwsza materiał – customowo formowane rurki ze stali TANGE, które nie tylko sprawiają, że rower jest komfortowy, ale również relatywnie lekki (waga ramy i widelca wynosi ok. 3kg). Dzięki poziomym hakom znacznie wydłuża nam się ilość zastosowań, wymieńmy kilka: ostre koło, singlespeed, commuter, adventure bike. gravel bike… Dzięki możliwości zastosowania kierownicy płaskiej lub baranka ilość możliwości jeszcze bardziej się wydłuża. Geometria została dobrana w ten sposób, żeby była jak najbardziej komfortowa, bez względu na to jaki setup wybierzesz.

Octane One Kode - uniwersalny frameset dla każdego

Frameset kompatybilny jest z hamulcami tarczowymi (standard IS), różnego rodzaju błotnikami, sakwami, koszykami na bidon itp. Miejsca na oponę jest wystarczająco dużo żeby zmieścić rozmiary do 700x43c lub 650bx45c. Rama dostępna jest w trzech rozmiarach S, M i L.

Octane One Kode - uniwersalny frameset dla każdego
Octane One Kode - uniwersalny frameset dla każdego Octane One Kode - uniwersalny frameset dla każdego

Sprawdź ofertę frameset’u na 7anna.pl


Zdjęcia: Piotr Jurczak facebook.com/PiotrJurczak.PV