JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Prone to jeden z naszych ulubionych projektów tego sezonu. Ta wszechstronna rama to doskonała baza dla roweru górskiego all mountain / trail. Cała linia została zaprojektowana według najnowszych trendów: nisko, długo i płasko! Ze względu na różne preferencje riderów, zdecydowaliśmy się na dwie ramy o różnej geometrii 27.5″ i 29″. Rama pod duże koła bardziej sprzyja miłośnikom pedałowania i długich wycieczek. Wersja na koła 27.5″ jest dedykowana dla osób, które oczekują od jazdy na rowerze trochę więcej adrenaliny.

Nasz testowy egzemplarz złożyliśmy na ramie 29″. Pomimo dużych kół, platforma jest naprawdę skoczna i nie ogranicza riderów, którzy lubią trochę zaszaleć na ciasnych singlach. Jeden z naszych testerów z działu R&D, który na co dzień jeździ na rowerze DH, postanowił sprawdzić możliwości nowej platformy. Jak się okazuje rower złożony na ramie Prone, może być świetną alternatywą w stosunku do droższych rowerów z pełnym zawieszeniem.

Jeżeli szukasz uniwersalnego roweru górskiego, który nie będzie ograniczać Twoich umiejętności, to Prone jest idealną pozycją do budowy Twojej wymarzonej maszyny! Rama dostępna jest w wersjach 27.5″ i 29″, a każda z nich występuje w trzech kolorach i rozmiarach (S/M/L).


Dystrybucja: 7anna.pl
Oficjalna strona: octane-one.com/prone
Sklep: shop.43ride.com, rama 29er: 899zł