JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Wymagające i trudne trasy serii zawodów Enduro World Series wymagają perfekcyjnego sprzętu. Richie Rude i wszystko jasne, chciałoby się po prostu powiedzieć. Tak, Richie jest jednym z najlepszych i w obecnej chwili startuje na jednym z najlepszych rowerów jaki przygotowano do tego typu zawodów. W nadchodzącym sezonie firma Yeti przygotowała niespodziankę dla swoich fanów, limitowaną wersję roweru Yeti SB6, która jest identyczna z tą, na której Richie Rude walczy z czasem podczas zawodów EWS. Wszystkie informacje na temat zamówień możecie uzyskać u dystrybutora bikeline.pl

YETI SB 6 2018 limitowana wersja EWS / Richie Rude
Yeti SB6 - limitowana seria EWS 2018

Rower YETI SB6 w limitowanej wersji wyposażony jest w osprzęt najwyższej klasy. Jest on identyczny z tym jakiego używa Richie Rude.

Yeti SB6 - limitowana seria EWS 2018

Amortyzacja to sprawdzone zawieszenie firmy Fox (przód Fox 36 o skoku 170mm, tył to model X2) ze sztycą teleskopową Fox Transfer. W zestawie znajdziemy również pełną grupę Shimano XTR, kokpit Renthal, akcesoria Ergon, koła DT – słowem full wypas!

Yeti SB6 - limitowana seria EWS 2018

Dokładną cenę oraz specyfikację znajdziecie na: yeticycles.pl/

Yeti SB6 - limitowana seria EWS 2018
YETI SB5 Beti – stworzony z myślą o kobietach

Marka Yeti zaprezentowała również odświeżoną wersję modelu SB5 Beti. Jest to rama z niżej umieszczoną górną rurą, która jest gotowa do agresywnej jazdy. Perfekcyjna maszyna dla kobiet szukających świetnie prowadzącego się roweru.

Yeti SB6 - limitowana seria EWS 2018

Amortyzacja FOX jest gwarantem perfekcyjnie działającego zawieszenia Switch Infinity.

Yeti SB6 - limitowana seria EWS 2018 Yeti SB6 - limitowana seria EWS 2018

Zbudowana z najlepszego materiału jaki stosuje Yeti, karbon TURQ. Perfekcyjnie wykonane detale, bardzo dobry osprzęt oraz dodatkowo w przyszłym sezonie totalna nowość, szeroka karbonowa kierownica Yeti.

Wszelkie szczegóły, dokładne ceny i specyfikacje znajdziecie na: yeticycles.pl/

Yeti SB6 - limitowana seria EWS 2018
Tekst i zdjęcia: Zbigniew Nowicki /43RIDE