Hiplok to brytyjska marka specjalizująca się w produkcji zabezpieczeń rowerowych. Pomimo, że na polski rynek wchodzi dopiero teraz, to na arenie międzynarodowej zdążyła już sporo namieszać. Ich myślą przewodnią jest tworzenie praktycznych zapięć umożliwiających ich założenie lub przypięcie do elementów garderoby. W ofercie znajdują się sprawdzone rozwiązania o różnym stopniu zabezpieczenia.

Osoby poszukujące zabezpieczenia mają do wyboru kilka rozwiązań. W sprzedaży dostępne są już zapięcia w formie u-locka, łańcucha, paska, stalowej linki, a nawet opaski zaciskowej. Większa część oferty to autorskie pomysły Brytyjczyków, których patenty zostały zastrzeżone.

Hiplok - Nowa marka zabezpieczeń z UK

Pełną ofertę zabezpieczeń marki Hiplok znajdziecie w tym miejscu.

Hiplok Z-Lok

Tomasz Profic, 43RIDE:

W moje ręce wpadło najtańsze zabezpieczenie marki Hiplok, czyli model Z-Lok. To chyba pierwsze na świecie zabezpieczenie rowerowe w formie opaski zaciskowej. Taki format sprawia, że jest ono bardzo lekkie i wygodne w transporcie, a dodatkowo posiada miliony zastosowań. Z racji dość wątłej budowy, zalecane użycie to miejsca niskiego ryzyka. Już wkrótce w pełni opiszę jak ten produkt działa w praktyce i z czym „to się je”.

Hiplok - Nowa marka zabezpieczeń z UK Hiplok - Nowa marka zabezpieczeń z UK
Hiplok Z-Lok


Oficjalna strona: hiplok.com
Dystrybucja: 7anna.pl
Sklep: shop.43ride.com, cena od 79zł