JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Przygodę z rowerem każdy z Nas zaczynał różnie. Za moich czasów królowały rowery Reksio i pożądany (przynajmniej na moim osiedlu)  składak Wigry 3, marzenie! Wielkość koła nie miała znaczenia, liczył się rower, jakikolwiek. Z uśmiechem wspominam te czasy gdzie beztrosko jeździło się rowerem bez kasku (nikt w tamtym czasie nie używał kasku, podobnie jak pasów bezpieczeństwa w aucie – takie czasy były). Aktualnie mamy wiele możliwości wyboru rowerów, sprzętu, osprzętu, ubrań. Samemu jeżdżąc rowerem staram się pokazywać, że najważniejsza jest jazda na rowerze, a dopiero potem reszta. Gdy już to jest wiadome, to fajnie wyposażyć dzieci w rzeczy, które będą im się podobały i jednocześnie spełniały swoją funkcję.

Tak też stało się ze spodenkami na rower. Ona wybrała kolor, a ja spodenki. Okazało się, że oprócz koloru, funkcjonalność spodenek w pełni zadowala młodą użytkowniczkę. Luźny krój i wewnętrzne spodenki z „pampersem” pozwalają komfortowo przeżyć wycieczkę z tatą.

Spodenki rowerowe Endura MT500JR wzorowane są krojem z modeli „dla dorosłych”, wyglądają zawodowo i motywują do pokonywania księżniczkowych słabości podczas jazdy rowerowej. A może ich być wiele, bardzo wiele… uwierzcie mi na słowo ;)

Spodenki rowerowe Endura MT500JR dzięki dwóm paskom z rzepami w łatwy sposób, na każdym etapie wycieczki, można skorygować objętość w pasie.

W tylnej czesci pasa jest elastyczny element, który bardzo pomaga księżniczce podczas jazdy, utrzymując spodenki w odpowiednim miejscu i nie ugniatając brzuszka. Logo Endura na spodenkach jest jednocześnie elementem odblaskowym. Wyregulowane i dopasowane? No to jazda!

Spodenki wyposażone są w dwie kieszenie oraz jedną zapinaną na zamek (w lewej nogawce), gdzie księżniczka może schować cokolwiek sobie wymarzy. Pod warunkiem, że nie jest to zbyt duże.

Spodenki Endura MT500JR to szorty dla najmłodszych, wyposażone w wewnętrzne spodenki z wkładką. Bardzo dobrze skrojone i wykonane. Rekomendacja? Uśmiech dziecka – bezcenny!

SPECYFIKACJA
  •  Lekki i trwały materiał
  •  Dwie kieszenie + jedna z zamkiem
  •  Komfortowe wykończenie w pasie z paskami regulującymi obwód
  •  Wszyte wewnętrzne spodenki z wkładką zaprojektowaną dla najmłodszych
  •  Mistrzynie i mistrzowie zaczynają wcześnie ;)
  • Dostępne rozmiary: 7-8yrs, 9-10yrs, 11-12yrs

Producent: endurasport.com

Oczywiście dostępna jest także wersja chłopięca w jedynym słusznym kolorze, czarnym.