JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Zespół inżynierów Alpinestars zaprojektował kask do MTB tak, aby wyróżniał się spośród wszystkich innych. Idealnym przykładem takiego myślenia jest model Vector. Włosi są mistrzami wzornictwa nie od dziś, a design kasku Astars Vector potwierdza to w stu procentach.

Włoska szkoła designu kojarzy mi się z eleganckimi, przemyślanymi, odważnymi wzorami (wyjątkiem jest Fiat Multipla), pierwszorzędnym doborem materiałów i perfekcyjnym wykonaniem w najdrobniejszych detalach. A wszystko to spięte jest klamrą funkcjonalności. Tak właśnie wyobrażam sobie kask Alpinestars Vector.

Bezpieczeństwo

Astars w kasku Vector postawił sobie za punkt honoru zapewnienie MAX bezpieczeństwa. Pierwszy rzut oka i honor uratowany! Mamy porządnie zabezpieczoną część potylicy oraz, co rzadko spotykane w tego typu kaskach, powiększoną część ochronną boczną (skroni). Dodamy do tego system ochronny MIPS oraz wzmocnioną wewnętrzną konstrukcję skorupy i mamy perfekcyjny kask do trail/enduro.

MIPS to superbohater.
System MIPS wewnątrz kasku Astars Vector z widocznymi wkładkami oraz otworami wentylacyjnymi części czołowej.
Regulacja, którą dopasujesz obwód głowy. Możesz także wewnątrz zmienić ustawienie głębokości posadowienia systemu utrzymującego kask na głowie.

Funkcjonalność i ergonomia

Kask Alpinestars Vector oprócz wysokiego poziomu ochrony zapewnia również maksymalny komfort użytkowania. System dopasowania do rozmiaru i ułożenia na głowie jest precyzyjny i łatwy do wyregulowania. Za komfort styku kask/głowa odpowiada antybakteryjny, wymienny zestaw wewnętrznych „poduszek”, które są dobrze rozmieszczone wewnątrz kasku. Jak przystało na porządny kask MTB, Astars Vector przygotowany jest do pełnej współpracy z goglami, czyli idealnie leżą podczas zjazdu, a w czasie spoczynku ruchomy daszek pozwala umieścić pod nim gogle. Za wentylację odpowiada aż 19 otworów, przez które strumień przepływającego powietrza odpowiednio schłodzi gorącą głowę każdego kolarza. Kask Vector dostępny jest w trzech rozmiarach i każdy spokojnie dopasuje odpowiedni rozmiar do swojej głowy.

Kask Astars Vector ma uchylny daszek dzięki czemu nasze gogle spokojnie zmieszczą się pod nim.

Alpinestars Vector

Jakość wykonania, detale, to jest niewątpliwie duży atut tego kasku. Od dawna nie miałem w ręku tak ładnie i precyzyjnie wykonanego kasku. Dodając do tego wysoki poziom bezpieczeństwa mam gwarancję, że oprócz super wykonanego i wyglądającego kasku otrzymuje także produkt z najwyższej półki. Mógłbym zalać Was potokiem słów, porównań i innych wygibasów słownych, ale pasuje mi tu tylko jedno słowo -> SUPER! Astars Vector wskoczył w mojej hierarchii na miejsce 1 i stał się moim podstawowym kaskiem od tej chwili. Z czystym sumieniem POLECAM!

– Zbigniew Nowicki, 43RIDE
Włoski design, detale, szczegóły.
Pięknie poprowadzone linie, perfekcyjna jakość wykonania.

Specyfikacja

  • skorupa: poliwęglan formowany próżniowo, EPS
  • wewnętrzne wzmocnienie szkieletowe,
  • technologia MIPS,
  • zwiększona część ochronna skroni oraz potylicy,
  • 19 otworów wentylacyjnych,
  • antybakteryjna wymienna wyściółka,
  • regulowany daszek, współpracuje z goglami,
  • regulacja obwodu głowy i głębokości,
  • certyfikaty: EN, CPSC, AS
  • dostępny w trzech rozmiarach: S (51-55 cm) / M (55-59 cm) / L (59-63 cm)
Astars Vector, idealny wybór dla ceniących komfort i bezpieczeństwo.

Strona producenta: alpinestars.com/vector-tech-pilot-helmet

One goal, one vision.
Kask Alpinestars Vector, którego piękno i jakość wykonania trudno uchwycić na zdjęciu.
Z goglami idealnie.

O marce Alpinestars

Marka Alpinestars została założona w 1963 roku przez Santego Mazzarolo we włoskim mieście Asolo. Z początku produkowali buty narciarskie i odzież do wspinaczki, ale szybko weszli również w produkcję butów do motocrossu. Od lat 90-tych w ofercie marki znaleźć można pełne kolekcje ubrań oraz ochrony używanych w motocrossie czy kolarstwie górskim. Główne biura badawcze czy rozwoju po dziś dzień znajdują się we Włoszech, a obecnie firmą zarządza syn założyciela Gabriele.

Oficjalna strona:
alpinestars.com
Dystrybucja: intercars.com.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube

https://www.instagram.com/p/B1YTjsJivqk/