JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Od marca 2019 na polskim rynku będzie oficjalnie dostępna hiszpańska marka PANZER. To specjalna pianka o niezwykle wysokiej gęstości, która zapobiega uszkodzeniu obręczy koła w przypadku przebicia opony. Za dystrybucję produktu odpowiada Whyte Bikes Polska.

Dla wielu osób wizja zniszczenia karbonowej obręczy albo nieukończenia wyścigu z powodu rozcięcia opony jest prawdziwym dramatem. Dla innych równie denerwująca będzie przymusowa przerwa podczas treningu albo wycieczki w górach z powodu złapanego kapcia. Używanie dętki jest obarczone sporym ryzykiem przebicia, zaś systemy tubless nie chronią obręczy a w przypadku rozcięcia opony uszczelniacz nic nie pomoże i kończymy jazdę. Dlatego też od jakiegoś czasu na rynku pojawiają się różne produkty, zabezpieczające koła w naszych rowerach.

Po setkach testów z piankami wysokiej gęstości, wybór zespołu inżynierów i zawodników PANZER padł na GEN10. Ma ona minimalną absorpcję uszczelniacza, oraz świetną pamięć materiału (po odkształceniu szybko i w pełni wraca do swojego pierwotnego kształtu). Ponadto jest niezwykle lekka – pianka do opony 27,5” x 2,3-2,6” waży zaledwie 100 gram!  Oryginalny kształt i wyjątkowy materiał, to idealna równowaga pomiędzy lekkością i wytrzymałością. Widoczny w przekroju pianki 5-punktowy system podparciaw kształcie diamentu pozwala działać jako wzmocnienie, jedynie w krytycznych miejscach skłonnych do przebicia czy rozcięcia poprzez uderzenia oponą o podłoże. Pozwala także na wolną cyrkulację powietrza i mleczka, oraz nie wpływa na właściwą pracę opony. GEN10 czyni z PANZER najlżejszy, najbardziej zrównoważony i zapobiegający przebiciu materiał na rynku.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Zabezpiecza obręcz przed uszkodzeniem podczas jazdy na niskim ciśnieniu lub z przebitą oponą
  • Nie wypływa na pracę opony lub jej wymagane ciśnienie
  • Montaż nie wymaga narzędzi i specjalistycznej wiedzy
  • Można go używać w wielu odmianach kolarstwa

Produkty PANZER będą dostępne w sprzedaży detalicznej zarówno w sklepach współpracujących z marką WHYTE, jak również u innych partnerów handlowych. Pianki będą także dostępne w sprzedaży bezpośredniej na whyte.pl. Sugerowana cena detaliczna wynosić będzie około 230 zł za sztukę.

Niebawem zaprezentujemy Ambasadorów marki PANZER w Polsce, którzy przez cały sezon będą używać pianek zarówno na treningach jak i zawodach enduro. Regularnie będą dzielić się z Państwem opiniami na temat działania produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem montażowym:

Więcej informacji na whyte.pl/panzer