JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Czas na duży krok w sezon 2020! Poznajcie nowe modele Movement, które stanowią idealną propozycję dla miłośników dirt jumpingu. Na przyszły rok przygotowaliśmy dla was nowe kolory, w tym soczysty fiolet spod numeru 2!

Zdjęcie: Piotr Jurczak piotrjurczak.eu
Zdjęcie: Piotr Jurczak piotrjurczak.eu

Wszystkie modele z serii posiadają te same, lekkie rurki. Są sztywne i  oddają energię, co czyni je dobrym wyborem dla bardziej zaawansowanych rider’ów, którzy większość czasu spędzają na trailsach/dirtach. Trzy specyfikacje cenowe pozwalają dobrać model w zależności od umiejętności.

Linię modeli otwiera Movement 1 z amortyzatorem Manitou Circus Expert, kokpitem NS Bikes, korbą Race Face Aeffect i hydraulicznym hamulcem tarczowym SRAM Level w cenie 4 799zł.

NS Bikes Movement 1

Drugim modelem jest nasz ulubiony kolor tej kolekcji, najlepszy kompromis cena/jakość. Wyposażony w amortyzator Manitou Circus Sport, kokpit NS Bikes, korbę Salt by WTP i taki sam hydrauliczny hamulec tarczowy jak w najwyższym modelu. Pozycja nie do przebicia! Cena: 3 599zł.

NS Bikes Movement 2

Na sam koniec najlepszy wybór dla osób, które zaczynają swoją przygodę z dirt jumpingiem – Movement 3. Solidna rama i osprzęt, które pozwalają wejść do świata trick’ów czeka na nowych riderów w cenie 2 799zł.

NS Bikes Movement 3

Rowery NS Bikes Movement z kolekcji 2020 dostępne są już w naszym sklepie shop.43ride.com:
Movement 1, 4799zł
Movement 2, 3599zł
Movement 3, 2799zł

O marce NS Bikes

Marka NS Bikes założona została w 2003 roku przez Szymona Kobylińskiego. Od samego początku cechuje się otwartym i bezkompromisowym podejściem do konstrukcji i designu, dbałością o detale oraz ciężką pracą o najwyższą jakość produktu. W ofercie marki znajdują się komponenty, ramy oraz kompletne rowery.

Oficjalna strona:
nsbikes.com
Dystrybucja:
7anna.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, vimeo, youtube